SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AP ANDREAS, spol. s r.o.
- IČO31710085
- DIČ2020520381
- IČ DPHSK2020520381
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
460k €
↗ +28.2% YoY
EBITDA · 2025
-837 €
Čistý zisk · 2025
-6 854 €
Aktíva spolu
246k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 48k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
48 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 460k € | -837 € | -6 854 € | 246k € | RUZ závierka |
| 2024 | 359k € | -42k € | -45k € | 208k € | RUZ závierka |
| 2023 | 443k € | 19k € | 13k € | 269k € | RUZ závierka |
| 2022 | 663k € | 155k € | 120k € | 371k € | RUZ závierka |
| 2021 | 501k € | 62k € | 46k € | 256k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 460 tis. € | 359 tis. € | 443 tis. € | 663 tis. € | 501 tis. € | 420 tis. € |
| EBITDA | -837 € | -42 tis. € | 19 tis. € | 155 tis. € | 62 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | -0.2 % | -11.7 % | 4.2 % | 23.3 % | 12.5 % | 4.3 % |
| Čistý zisk | -7 tis. € | -45 tis. € | 13 tis. € | 120 tis. € | 46 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 246 tis. € | 208 tis. € | 269 tis. € | 371 tis. € | 256 tis. € | 184 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Anna Weberová
IN
Člen dozorného orgánu
Ing. Nadežda Liberková
IF
Člen dozorného orgánu
Ing. František Horváth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| ICDr., PaedDr. Ferdinand Jurčišin, PhD. | Konateľ | 2006-02-01 | — |
| JUDr. Vojtech Hintoš | Člen dozorného orgánu | 2010-10-29 | 2015-05-31 |
| JUDr. Vojtech Hintoš | Člen dozorného orgánu | 2010-10-29 | 2015-06-02 |
| Mgr. Ján Urban | Člen dozorného orgánu | 2010-10-29 | 2018-01-18 |
| Mgr. Ján Urban | Člen dozorného orgánu | 2010-10-29 | 2018-01-18 |
| Mgr. Ferdinand Jurčišin | Konateľ | 2006-02-01 | 2009-12-16 |
| Mgr., PaedDr. Ferdinand Jurčišin | Konateľ | 2006-02-01 | 2015-06-02 |
| Ing. Jozef Smutelovič | Konateľ | 2004-11-25 | 2006-02-06 |
| Ing. Jozef Smutelovič | Konateľ | 2004-11-25 | 2006-02-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AP ANDREAS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 28
Vznik
1995-07-01 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31710085RPO
DIČ
2020520381FS
IČ DPH
SK2020520381 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK7602000000003069189159FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-08-22 | Ministerstvo kultúry SR | Zmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtu MK SR č. MK-3912/2019/1.1 | 15k € |
| 2025-03-24 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 086KE700017 | 14k € |
| 2021-03-22 | Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. | Dohoda o vykonaní odstránenia porastov v ochrannom pásme elektroenergetického zariadenia | 12k € |
| 2022-01-21 | Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. | Dohoda o vykonaní odstránenia porastov v ochrannom pásme elektroenergetického zariadenia | 12k € |
| 2025-12-16 | Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. | Dohoda o vykonaní odstránenia porastov v ochrannom pásme elektroenergetického zariadenia | 12k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AP ANDREAS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31710085/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31710085/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31710085", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →