SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AQUASEED, s.r.o.

  • IČO31709508
  • DIČ2020488437
  • IČ DPHSK2020488437
  • NACE4686

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 4686.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 10.28 mil. € Zisk 228k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
10.28mil. €
↗ +33.3% YoY
EBITDA · 2024
731k €
Čistý zisk · 2024
228k €
Aktíva spolu
7.21mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 7M 11M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 10.28 mil. € 731k € 228k € 7.21 mil. € RUZ závierka
2023 7.71 mil. € 489k € 15k € 6.46 mil. € RUZ závierka
2022 6.86 mil. € 571k € 150k € 6.35 mil. € RUZ závierka
2021 6.76 mil. € 319k € 64k € 5.78 mil. € RUZ závierka
2020 6.25 mil. € 657k € 415k € 2.93 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby10.28 M €7.71 M €6.86 M €6.76 M €6.25 M €5.36 M €
EBITDA731 tis. €489 tis. €571 tis. €319 tis. €657 tis. €298 tis. €
EBITDA marža7.1 %6.3 %8.3 %4.7 %10.5 %5.6 %
Čistý zisk228 tis. €15 tis. €150 tis. €64 tis. €415 tis. €126 tis. €
Aktíva spolu7.21 M €6.46 M €6.35 M €5.78 M €2.93 M €2.54 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Kolesár
Od 2021-04-08
JK
Konateľ
Jozef Kolesár
Od 1998-07-12
RK
Konateľ
Rozália Kolesárová
Od 1998-07-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Kolesár Konateľ 1995-06-12
Jozef Kolesár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-23 2021-04-07
Marián Kolesár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-23 2021-04-07
Roman Kolesár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-23 2021-04-07
Rozália Kolesárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-23 2021-04-07
Jozef Kolesár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-01 2006-09-22
Jozef Kolesár Konateľ 1998-12-01 2006-09-22
Marián Kolesár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-01 2006-09-22
Marián Kolesár Konateľ 1998-12-01 2006-09-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AQUASEED, s.r.o.RPO
Sídlo
Rozvojová 2343/2
Vznik
1995-06-12 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31709508RPO
DIČ
2020488437FS
IČ DPH
SK2020488437 · aktívneFS
NACE
4686
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK6602000000003784040054FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-11-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dodatok č. 1 k D O H O D E číslo: 20/41/54E/2749 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 3B v rámci projektu „Prvá pomoc“ podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
2020-05-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice D O H O D A číslo: 20/41/54E/2749 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AQUASEED, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31709508/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31709508/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31709508",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →