🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Rožňava · SK
Vertikal - SOLID, s. r. o.
IČO31702619DIČ2020501109IČ DPHSK2020501109NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.EST.1995 · 31r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
803k €
↗ +26.9% YoY
EBITDA · 2024
106k €
Čistý zisk · 2024
48k €
Aktíva spolu
344k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 106k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Vertikal - SOLID, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 803k € | 106k € | 48k € | 344k € | RUZ závierka |
| 2023 | 633k € | 48k € | 4 568 € | 207k € | RUZ závierka |
| 2022 | 604k € | 59k € | 27k € | 277k € | RUZ závierka |
| 2021 | 703k € | 136k € | 81k € | 556k € | RUZ závierka |
| 2020 | 665k € | 49k € | 5 614 € | 325k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 803 tis. € | 633 tis. € | 604 tis. € | 703 tis. € | 665 tis. € | 560 tis. € |
| EBITDA | 106 tis. € | 48 tis. € | 59 tis. € | 136 tis. € | 49 tis. € | 45 tis. € |
| EBITDA marža | 13.2 % | 7.6 % | 9.8 % | 19.3 % | 7.3 % | 8 % |
| Čistý zisk | 48 tis. € | 5 tis. € | 27 tis. € | 81 tis. € | 6 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 344 tis. € | 207 tis. € | 277 tis. € | 556 tis. € | 325 tis. € | 379 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-09-07 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - "Chrámec - oprava p. Chrámecký r.km 0,514-1,1139" | 159k € |
| 2019-06-24 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - 2019/12/65 - ZoD "Hostice, oprava betónových konštrukcií a objektov na VS Hostice" | 125k € |
| 2018-07-27 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - Vykonanie diela "VS Mýtna - oprava objektov (Oprava ZFO, asfaltovej komunikácie, vlnolamu a zábradlia)" | 81k € |
| 2017-04-06 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - VS Teplý Vrch - oprava betónových objektov | 66k € |
| 2017-04-06 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - Rožňava, odstránenie povodňových škôd na p. Rožňavský rkm 1,145-2,789 | 61k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Beata Lázárová
TL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Lázár
TL
Konateľ
Tomáš Lázár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Beata Lázárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-03 | 2021-11-19 |
| Tomáš Lázár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-03 | 2021-11-19 |
| Beata Lázárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1995-01-26 | 1998-09-02 |
| Tomáš Lázár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1995-01-26 | 1998-09-02 |
| Tomáš Lázár | Konateľ | 1995-01-26 | 2021-11-19 |
| Tomáš Lázár | Konateľ | 1995-01-26 | 2004-08-03 |
| Tomáš Lázár | Konateľ | 1995-01-26 | 2017-06-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Lázár
Beata Lázárová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Vertikal - SOLID, s. r. o.RPO
Sídlo
Rožňavská Baňa 229
Vznik
1995-01-26 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31702619RPO
DIČ
2020501109FS
IČ DPH
SK2020501109 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Rožňava
Krajina
SK
IBAN
SK6409000000000099652577FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31702619/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31702619/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31702619", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.