SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EURO BENZ, s.r.o., Veľké Slemence
- IČO31700977
- DIČ2020508171
- IČ DPHSK7120001999
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Ižkovce, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
97k €
Zisk 26k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
97k €
↗ +81.0% YoY
EBITDA · 2024
39k €
Čistý zisk · 2024
26k €
Aktíva spolu
267k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 457 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
519 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 97k € | 39k € | 26k € | 267k € | RUZ závierka |
| 2023 | 54k € | 9 061 € | 2 549 € | 258k € | RUZ závierka |
| 2022 | 172k € | 32k € | 22k € | 288k € | RUZ závierka |
| 2021 | 103k € | 27k € | 19k € | 363k € | RUZ závierka |
| 2020 | 138k € | 11k € | 7 822 € | 315k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 97 tis. € | 54 tis. € | 172 tis. € | 103 tis. € | 138 tis. € | 140 tis. € |
| EBITDA | 39 tis. € | 9 tis. € | 32 tis. € | 27 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | 40.1 % | 16.9 % | 18.5 % | 25.8 % | 8.3 % | 5.6 % |
| Čistý zisk | 26 tis. € | 3 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € | 8 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 267 tis. € | 258 tis. € | 288 tis. € | 363 tis. € | 315 tis. € | 357 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
CD
Konateľ
Christian Dillhöfer
EA
Konateľ
Ernst August Keck
AA
Konateľ
Achmed Andreas Keck
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ernst August Keck | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-12-30 | 2025-06-11 |
| Ernst August Keck | Konateľ | 2023-12-05 | 2025-06-11 |
| Achmed Andreas Keck | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-04 | 2025-06-11 |
| Achmed Andreas Keck | Konateľ | 2017-10-15 | 2025-06-11 |
| Achmed Andreas Keck | Konateľ | 2017-10-15 | 2022-10-03 |
| Heinz Georg Schmitt | Konateľ | 2017-10-15 | 2022-10-03 |
| Heinz Georg Schmitt | Konateľ | 2017-10-15 | 2022-05-02 |
| Felix Schmitt | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-10-19 | 2022-10-03 |
| Achmed Andreas Keck | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-01-09 | 2022-10-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ernst August Keck
Achmed Andreas Keck
Felix Schmitt
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
EURO BENZ, s.r.o., Veľké SlemenceRPO
Sídlo
66
Vznik
1994-12-20 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31700977RPO
DIČ
2020508171FS
IČ DPH
SK7120001999 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Košický kraj
Obec
Ižkovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-12-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2021/00742 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 457 € |
| 2020-08-13 | Slovenský pozemkový fond | Dodatok o obvyklej výške nájomného č. 03736/2020-PNZ -P40647/16.02 | 0 € |
| 2018-09-11 | Ústredný kontrolny a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave | Zmluva o poskytnutí údajov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EURO BENZ, s.r.o., Veľké Slemence nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31700977/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31700977/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31700977", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →