🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK

INGOS Prešov s.r.o.

IČO31698352DIČ2021303900IČ DPHSK2021303900NACE7111 · Architektonické čin.EST.1994 · 32r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
147k €
↘ -6.1% YoY
EBITDA · 2024
-14k €
Čistý zisk · 2024
380k €
Aktíva spolu
1.35mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INGOS Prešov s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 57k 114k 172k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 147k € -14k € 380k € 1.35 mil. € RUZ závierka
2023 156k € 2 504 € -9 827 € 1.57 mil. € RUZ závierka
2022 144k € 49k € -3 437 € 1.77 mil. € RUZ závierka
2021 57k € -47k € -85k € 1.82 mil. € RUZ závierka
2020 47k € -62k € -105k € 2 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby147 tis. €156 tis. €144 tis. €57 tis. €47 tis. €62 tis. €
EBITDA-14 tis. €3 tis. €49 tis. €-47 tis. €-62 tis. €-48 tis. €
EBITDA marža-9.7 %1.6 %33.7 %-82.6 %-133.8 %-77.5 %
Čistý zisk380 tis. €-10 tis. €-3 tis. €-85 tis. €-105 tis. €703 tis. €
Aktíva spolu1.35 M €1.57 M €1.77 M €1.82 M €2.00 M €1.68 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2023-10-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-11-24 Prešovská univerzita v Prešove Nájomná zmluva 1 450 €
2023-10-31 Stredná odborná škola technická Prešov Zmluva o prenájme telocvične 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Gula
Od 2024-06-13
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Gula
Od 2022-05-22
IM
Konateľ
Ing. Michal Gula
Od 2020-08-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Igor Gula Konateľ 2006-12-08
Ing. Michal Gula Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-22 2024-06-12
Ing. Michal Gula Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-10-08 2022-05-21
Ing. Michal Gula Konateľ 2020-08-17 2024-06-12
Ing. Igor Gula Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-09 2022-05-21
Ing. Igor Gula Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-11-02 2007-03-08
Ing. Tatiana Chovancová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-11-02 2007-03-08
Ing. Tatiana Chovancová Konateľ 1994-11-02 2007-03-08
Ing. Tatiana Chovancová Konateľ 1994-11-02 2006-12-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Michal Gula
od 2024-07-11
Silvia Gulová
od 2024-07-11
Igor Gula
od 2019-11-18
Ľudmila Gulová
od 2019-11-18
Michal Gula
od 2020-10-15 · do 2024-07-11
Silvia Gulová
od 2020-10-15 · do 2024-07-11
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INGOS Prešov s.r.o.RPO
Sídlo
Kukučínova 894/46
Vznik
1994-11-02 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31698352RPO
DIČ
2021303900FS
IČ DPH
SK2021303900 · aktívneFS
NACE
7111 · Architektonické čin.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK3202000000004072496453FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31698352/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31698352/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31698352",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.