SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SLOVAKIA INTERNATIONAL, s.r.o.
- IČO31690416
- DIČ2020654713
- IČ DPHSK2020654713
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
135k €
Zisk 13k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
135k €
↗ +5.4% YoY
EBITDA · 2024
38k €
Čistý zisk · 2024
13k €
Aktíva spolu
228k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 135k € | 38k € | 13k € | 228k € | RUZ závierka |
| 2023 | 128k € | 13k € | 11k € | 263k € | RUZ závierka |
| 2022 | 116k € | 2 930 € | 56 € | 258k € | RUZ závierka |
| 2021 | 170k € | 6 668 € | 710 € | 180k € | RUZ závierka |
| 2020 | 154k € | 3 762 € | 624 € | 168k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 135 tis. € | 128 tis. € | 116 tis. € | 170 tis. € | 154 tis. € | 118 tis. € |
| EBITDA | 38 tis. € | 13 tis. € | 3 tis. € | 7 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA marža | 28.2 % | 9.9 % | 2.5 % | 3.9 % | 2.4 % | 2 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 11 tis. € | 56 € | 710 € | 624 € | -8 € |
| Aktíva spolu | 228 tis. € | 263 tis. € | 258 tis. € | 180 tis. € | 168 tis. € | 162 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Adrián Vološin
MA
Konateľ
Mgr. Adrián Vološin
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Iveta Batyková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Iveta Batyková | Konateľ | 2015-09-02 | — |
| Mgr. Iveta Batyková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-10-21 | 2022-05-17 |
| Mgr. Adrián Vološin | Konateľ | 2001-06-20 | 2022-05-17 |
| Mgr. Adrián Vološin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-06-20 | 2022-05-17 |
| Ing. Ján Miško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-11-30 | 2001-06-19 |
| Ing. Jiří Kozler | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-11-30 | 2001-06-19 |
| Ing. Peter Klimovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-11-30 | 2001-06-19 |
| JUDr. Pavol Ovšonka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-11-30 | 2001-06-19 |
| Ing. Ján Miško | Konateľ | 1997-08-25 | 2001-06-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SLOVAKIA INTERNATIONAL, s.r.o.RPO
Sídlo
Lúčna pri 1
Vznik
1994-05-27 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31690416RPO
DIČ
2020654713FS
IČ DPH
SK2020654713 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK8409000000005081058214FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLOVAKIA INTERNATIONAL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31690416/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31690416/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31690416", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →