SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BETPRES, s.r.o.

  • IČO31684343
  • DIČ2020527861
  • IČ DPHSK2020527861
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 105 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 47.1 mil. € Zisk 3.96 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
47.1mil. €
↗ +54.6% YoY
EBITDA · 2025
5.66mil. €
Čistý zisk · 2025
3.96mil. €
Aktíva spolu
11.79mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
105
Σ 117.12 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 17M 34M 52M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 47.1 mil. € 5.66 mil. € 3.96 mil. € 11.79 mil. € RUZ závierka
2024 30.46 mil. € 3.47 mil. € 2.4 mil. € 12.46 mil. € RUZ závierka
2023 28.5 mil. € 4.2 mil. € 3.01 mil. € 10.95 mil. € RUZ závierka
2022 21.76 mil. € 2.19 mil. € 1.52 mil. € 6.95 mil. € RUZ závierka
2021 21.85 mil. € 2.1 mil. € 1.48 mil. € 7.17 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby47.10 M €30.46 M €28.50 M €21.76 M €21.85 M €17.21 M €
EBITDA5.66 M €3.47 M €4.20 M €2.19 M €2.10 M €1.11 M €
EBITDA marža12 %11.4 %14.7 %10.1 %9.6 %6.4 %
Čistý zisk3.96 M €2.40 M €3.01 M €1.52 M €1.48 M €693 tis. €
Aktíva spolu11.79 M €12.46 M €10.95 M €6.95 M €7.17 M €4.91 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Konateľ
Ing. Roland Ďurko
Od 2021-08-28
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Barkóci
Od 2016-06-28
Do 2017-06-19
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Barkóci
Od 2016-06-28
Do 2025-04-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Tomáš Barkóci Konateľ 2016-06-28 2025-04-25
Ing. Jozef Baláž Konateľ 2007-06-18 2016-07-20
Ing. Jozef Baláž Konateľ 2007-06-18 2016-06-27
Ing. Matúš Barkóci Konateľ 2007-06-18 2009-03-16
Ing. Matúš Barkóci Konateľ 2007-06-18 2025-04-25
Ing. Matúš Barkóci Konateľ 2007-06-18 2025-04-24
Ing. Matúš Barkóci Konateľ 2007-06-18 2017-06-19
Ing. Ladislav Barkóci Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-12 2006-12-04
Matúš Barkóci Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-12 2021-08-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Roland Ďurko
od 2021-10-11
Tomáš Barkóci
od 2024-12-16 · do 2025-05-07
Tomáš Barkóci
od 2021-10-11 · do 2024-12-16
Matúš Barkóci
od 2017-06-23 · do 2025-05-07
Matúš BarkóciPEP
od 2017-06-07 · do 2017-06-23
Matúš Barkóci
od 2017-01-31 · do 2017-06-07
Matúš Barkóci
od 2017-01-31 · do 2017-06-07
Tomáš Barkóci
od 2017-01-31 · do 2017-06-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BETPRES, s.r.o.RPO
Sídlo
Južná trieda 3913/117
Vznik
1994-01-27 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31684343RPO
DIČ
2020527861FS
IČ DPH
SK2020527861 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK0502000000004392564056FS
Bankové účty
17 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
105 zmlúv 117.12 mil. € celková hodnota 2026-04-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-29 TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO s.r.o. Košice Dodatok č.6 k Zmluve o dielo 19.71 mil. €
2023-12-06 TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO s.r.o. Košice Dodatok č.1 k Zmluve o dielo 17.35 mil. €
2023-08-04 TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO s.r.o. Košice Prestavba MKP na Národné olympijské centrum 16.68 mil. €
2022-05-17 Prešovský samosprávny kraj Zmluva o dielo č. 232/2022/OM 7.65 mil. €
2024-02-22 Vysokošpecializovaný odborný ústav geriatrický sv. Lukáša v Košiciach n. o. Zmluva o dielo č.01/1860/2024 5.1 mil. €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BETPRES, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31684343/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31684343/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31684343",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →