SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Mestské lesy Dobšiná, spol. s r.o.
- IČO31683410
- DIČ2020500757
- IČ DPHSK2020500757
- NACE0210 · Lesné hospodárstvo
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Dobšiná, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo, 64 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
997k €
Zisk 8 154 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
997k €
↘ -13.7% YoY
EBITDA · 2024
95k €
Čistý zisk · 2024
8 154 €
Aktíva spolu
2.38mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
64
Σ 1.29 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 997k € | 95k € | 8 154 € | 2.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.16 mil. € | 122k € | 6 658 € | 2.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.26 mil. € | 188k € | 4 567 € | 2.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.29 mil. € | 222k € | 2 014 € | 2.79 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.52 mil. € | 280k € | 57k € | 2.97 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 997 tis. € | 1.16 M € | 1.26 M € | 1.29 M € | 1.52 M € | 2.51 M € |
| EBITDA | 95 tis. € | 122 tis. € | 188 tis. € | 222 tis. € | 280 tis. € | 261 tis. € |
| EBITDA marža | 9.5 % | 10.6 % | 14.9 % | 17.2 % | 18.4 % | 10.4 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | 2 tis. € | 57 tis. € | 46 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.38 M € | 2.40 M € | 2.57 M € | 2.79 M € | 2.97 M € | 3.32 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Konateľ
Ing. Vlasta Ruppová
MB
Člen dozorného orgánu
Milan Bartko
ML
Člen dozorného orgánu
Miroslav László
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Kušnirak | Člen dozorného orgánu | 2024-02-28 | — |
| Milan Horváth | Člen dozorného orgánu | 2024-02-28 | — |
| Milan Priatka | Člen dozorného orgánu | 2024-02-28 | — |
| Emil Kozák | Člen dozorného orgánu | 2022-11-25 | — |
| Ján Málik | Člen dozorného orgánu | 2022-11-25 | — |
| Marián Kalmár | Člen dozorného orgánu | 2022-11-25 | — |
| Milan Horváth | Člen dozorného orgánu | 2022-11-25 | — |
| Karol Horník | Člen dozorného orgánu | 2019-02-28 | — |
| Radovan Žori | Člen dozorného orgánu | 2015-01-21 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vlasta Ruppová
Jozef Rogos
Jozef Rogos
Marcel Kollárik
Helena Lacková
Miloš Urbančík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Mestské lesy Dobšiná, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Turecká 54/51
Vznik
1993-12-31 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31683410RPO
DIČ
2020500757FS
IČ DPH
SK2020500757 · aktívneFS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Košický kraj
Obec
Dobšiná
Krajina
SK
IBAN
SK5209000000005152218378FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-09-24 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 083KE020007 | 843k € |
| 2024-09-27 | Mesto Dobšiná | Dodatok č.6/2024 k Zmluve o nájme lesných pozemkov, lesných porastov a iných nehnuteľností | 250k € |
| 2025-12-16 | Mesto Dobšiná | Dodatok č.9 k Zmluve o nájme lesných pozemkov, lesných porastov a iných nehnuteľností | 228k € |
| 2024-07-25 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 084KE610009 | 167k € |
| 2025-10-07 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. MPL2025/00102 o poskytnutí dotácie na plnenie mimoprodukčných funkcií lesov | 127k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mestské lesy Dobšiná, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31683410/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31683410/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31683410", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →