SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NP4P s.r.o.
- IČO31677321
- DIČ2020502055
- IČ DPHSK2020502055
- NACE8001
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Krompachy, SK. Pôsobí v odvetví 8001.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
240k €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2025
-16k €
Čistý zisk · 2025
-22k €
Aktíva spolu
60k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
17 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 240k € | -16k € | -22k € | 60k € | RUZ závierka |
| 2024 | 240k € | 5 506 € | 3 263 € | 50k € | RUZ závierka |
| 2023 | 240k € | 866 € | 532 € | 33k € | RUZ závierka |
| 2022 | 213k € | 3 467 € | 2 325 € | 47k € | RUZ závierka |
| 2021 | 163k € | 794 € | 504 € | 24k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 240 tis. € | 240 tis. € | 240 tis. € | 213 tis. € | 163 tis. € | — |
| EBITDA | -16 tis. € | 6 tis. € | 866 € | 3 tis. € | 794 € | 192 € |
| EBITDA marža | -6.8 % | 2.3 % | 0.4 % | 1.6 % | 0.5 % | — |
| Čistý zisk | -22 tis. € | 3 tis. € | 532 € | 2 tis. € | 504 € | -30 € |
| Aktíva spolu | 60 tis. € | 50 tis. € | 33 tis. € | 47 tis. € | 24 tis. € | 513 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JJ
Konateľ
JUDr. Ján Gabonay
IP
Konateľ
Ing. Pavel Kuchta
JJ
Konateľ
JUDr. Ján Gabonay
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Ján Gabonay | Konateľ | 2022-09-27 | 2023-06-19 |
| Bc. Ladislav Filip | Konateľ | 2012-04-01 | 2012-07-27 |
| Ing. Ladislav Filip | Konateľ | 2012-04-01 | 2020-07-20 |
| Ing. Ladislav Filip | Konateľ | 2012-04-01 | 2020-03-03 |
| Ing. Ladislav Filip | Konateľ | 2012-04-01 | 2020-07-27 |
| Ing. Pavol Bandžuch | Konateľ | 2006-06-13 | 2012-05-10 |
| Ing. Pavol Bandžuch | Konateľ | 2006-06-13 | 2012-03-31 |
| Igor Šmída | Konateľ | 2001-03-09 | 2005-12-23 |
| Ing. Imrich Smaržík | Konateľ | 2001-02-20 | 2001-03-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
NP4P s.r.o.RPO
Sídlo
Hornádska 1
Vznik
1993-08-20 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31677321RPO
DIČ
2020502055FS
IČ DPH
SK2020502055 · aktívneFS
NACE
8001
NUTS región
Košický kraj
Obec
Krompachy
Krajina
SK
IBAN
SK9311110000001319843004FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NP4P s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31677321/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31677321/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31677321", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →