SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ZAGRO Michalovce, spol. s r.o.

  • IČO31676359
  • DIČ2020497963
  • IČ DPHSK2020497963
  • NACE1039 · Iné spracov.ovocia,zel.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví Iné spracov.ovocia,zel., 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
987k €
↘ -10.3% YoY
EBITDA · 2025
41k €
Čistý zisk · 2025
14k €
Aktíva spolu
645k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 15k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 411k 822k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 987k € 41k € 14k € 645k € RUZ závierka
2024 1.1 mil. € -74k € -123k € 580k € RUZ závierka
2023 996k € 29k € 17 € 722k € RUZ závierka
2022 1.13 mil. € 27k € 118 € 855k € RUZ závierka
2021 1.13 mil. € 21k € 112 € 806k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby987 tis. €1.10 M €996 tis. €1.13 M €1.13 M €1.19 M €
EBITDA41 tis. €-74 tis. €29 tis. €27 tis. €21 tis. €-217 tis. €
EBITDA marža4.2 %-6.7 %2.9 %2.4 %1.9 %-18.3 %
Čistý zisk14 tis. €-123 tis. €17 €118 €112 €-238 tis. €
Aktíva spolu645 tis. €580 tis. €722 tis. €855 tis. €806 tis. €773 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lucia Harmóciová
Od 2022-04-08
IL
Konateľ
Ing. Lucia Harmóciová
Od 2006-01-01
IH
Konateľ
Imrich Hrubý
Od 1993-08-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Imrich Hrubý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-04-08 2025-06-10
Imrich Hrubý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-02-01 2022-04-07
Ing. Lucia Harmóciová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-02-01 2022-04-07
Imrich Hrubý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-04-05 2006-01-31
Ing. Lucia Harmóciová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-04-05 2006-01-31
Imrich Hrubý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-26 2000-04-04
Imrich Hrubý Konateľ 1998-10-26 2006-01-31
Lucia Hrubá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-26 2000-04-04
Imrich Hrubý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-08-31 1998-10-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Lucia Harmóciová
od 2022-04-26
Imrich Hrubý
od 2022-04-26 · do 2025-07-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ZAGRO Michalovce, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Farska 32
Vznik
1993-08-03 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31676359RPO
DIČ
2020497963FS
IČ DPH
SK2020497963 · aktívneFS
NACE
1039 · Iné spracov.ovocia,zel.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
CZ7901000000272038100217FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 15k € celková hodnota 2022-12-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-11-25 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci 6 946 €
2022-07-18 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 2126/2022/NPPC-VÚP 6 847 €
2020-11-27 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 599/2020-VÚP 2 858 €
2022-12-12 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRP2022/00220 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva 1 419 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZAGRO Michalovce, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31676359/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31676359/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31676359",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →