SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TRADE TRANS RAIL spoločnosť s ručením obmedzeným Košice
- IČO31673953
- DIČ2020491187
- IČ DPHSK2020491187
- NACE5231
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 5231, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
86k €
Zisk -49k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
86k €
↗ +16.2% YoY
EBITDA · 2025
6 947 €
Čistý zisk · 2025
-49k €
Aktíva spolu
399k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 14k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
34 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86k € | 6 947 € | -49k € | 399k € | RUZ závierka |
| 2024 | 74k € | -2 642 € | -58k € | 450k € | RUZ závierka |
| 2023 | 69k € | 1 800 € | -53k € | 503k € | RUZ závierka |
| 2022 | 56k € | -4 870 € | -60k € | 556k € | RUZ závierka |
| 2021 | 47k € | -8 878 € | -183k € | 611k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 86 tis. € | 74 tis. € | 69 tis. € | 56 tis. € | 47 tis. € | 68 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | -3 tis. € | 2 tis. € | -5 tis. € | -9 tis. € | 3 € |
| EBITDA marža | 8.1 % | -3.6 % | 2.6 % | -8.7 % | -19.1 % | 0 % |
| Čistý zisk | -49 tis. € | -58 tis. € | -53 tis. € | -60 tis. € | -183 tis. € | -55 tis. € |
| Aktíva spolu | 399 tis. € | 450 tis. € | 503 tis. € | 556 tis. € | 611 tis. € | 787 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Miškov
NI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Nebojša Ivkovič
PM
Konateľ
Peter Mozoľa
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Pavol Miškov | Konateľ | 1993-06-22 | — |
| Nebojša Ivkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-10 | 2021-12-27 |
| Alexander Štoffan | Konateľ | 2009-05-21 | 2017-06-12 |
| Alexander Štoffan | Konateľ | 2009-05-21 | 2021-12-27 |
| Alexander Štoffan | Konateľ | 2009-05-21 | 2021-11-25 |
| Nebojša Ivkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-05-24 | 2009-06-09 |
| Danilo Vrljičak | Konateľ | 2004-07-30 | 2003-09-29 |
| Ing. Pavol Miškov | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-30 | 2021-12-27 |
| Ivkovič Nebojša | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-30 | 2006-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TRADE TRANS RAIL spoločnosť s ručením obmedzeným KošiceRPO
Sídlo
Františkánska 5
Vznik
1993-06-22 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31673953RPO
DIČ
2020491187FS
IČ DPH
SK2020491187 · aktívneFS
NACE
5231
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK2409000000005065696240FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-31 | Úrad komisára pre deti | Zmluva o nájme nebytových priestorov | 7 032 € |
| 2023-06-29 | Úrad komisára pre deti | ZMLUVA O NÁJME NEBYTOVÝCH PRIESTOROV | 7 020 € |
| 2024-12-17 | Zdravé regióny | ZMLUVA O NÁJME NEBYTOVÝCH PRIESTOROV | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRADE TRANS RAIL spoločnosť s ručením obmedzeným Košice nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31673953/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31673953/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31673953", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →