🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · SK

NIKA bau, s.r.o.

IČO31673791DIČ2020491154NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.EST.1993 · 33r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 87/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 87/100
A
87/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
21k €
↘ -56.4% YoY
EBITDA · 2024
2 213 €
Čistý zisk · 2024
2 213 €
Aktíva spolu
9 061 €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 3 000 €
Kredit
A· 87/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NIKA bau, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 18k 36k 54k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 21k € 2 213 € 2 213 € 9 061 € RUZ závierka
2023 48k € 150 € 150 € 7 263 € RUZ závierka
2022 48k € 434 € 171 € 37k € RUZ závierka
2021 49k € 42 € 42 € 8 682 € RUZ závierka
2020 45k € 487 € 557 € 27k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby21 tis. €48 tis. €48 tis. €49 tis. €45 tis. €47 tis. €
EBITDA2 tis. €150 €434 €42 €487 €288 €
EBITDA marža10.6 %0.3 %0.9 %0.1 %1.1 %0.6 %
Čistý zisk2 tis. €150 €171 €42 €557 €172 €
Aktíva spolu9 tis. €7 tis. €37 tis. €9 tis. €27 tis. €8 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 3 000 € celková hodnota 2025-03-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-03-14 Inšpektorát práce Žilina Dohoda o splátkach 3 000 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Zuzík
Od 2014-04-03
MZ
Konateľ
Miroslav Zuzík
Od 2014-02-01
DS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Straský
Od 2014-04-03
Do 2015-01-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dušan Straský Konateľ 2014-02-01 2015-01-14
Dušan Straský Konateľ 2014-02-01 2015-01-26
Ing. Dušan Hrivňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-07 2014-04-02
Ing. Vítězslav Medlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-07 2014-04-02
Ing. Vitězslav Medlík Konateľ 2002-02-10 2006-04-06
Ing. Vítězslav Medlík Konateľ 2002-02-10 2014-02-01
Ing. Vítězslav Medlík Konateľ 2002-02-10 2014-04-02
Ing. Dušan Hrivňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-02 2006-04-06
Ing. Vítězslav Medlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-02 2006-04-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
NIKA bau, s.r.o.RPO
Sídlo
Požiarnicka 33
Vznik
1993-06-18 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31673791RPO
DIČ
2020491154FS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31673791/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31673791/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31673791",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.