SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 UNIVEX - V, s.r.o., Košice

  • IČO31671608
  • DIČ2020487711
  • IČ DPHSK2020487711
  • NACE0142 · Chov ost.dobytka,byvolov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Chov ost.dobytka,byvolov, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
830k €
↘ -41.5% YoY
EBITDA · 2024
85k €
Čistý zisk · 2024
17k €
Aktíva spolu
1.36mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 31k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 608k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 830k € 85k € 17k € 1.36 mil. € RUZ závierka
2023 1.42 mil. € 82k € 6 331 € 1.45 mil. € RUZ závierka
2022 1.63 mil. € 66k € -1 273 € 1.74 mil. € RUZ závierka
2021 1.67 mil. € -11k € -79k € 890k € RUZ závierka
2020 1.11 mil. € 8 691 € -69k € 990k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby830 tis. €1.42 M €1.63 M €1.67 M €1.11 M €3.36 M €
EBITDA85 tis. €82 tis. €66 tis. €-11 tis. €9 tis. €126 tis. €
EBITDA marža10.3 %5.8 %4.1 %-0.6 %0.8 %3.7 %
Čistý zisk17 tis. €6 tis. €-1 tis. €-79 tis. €-69 tis. €41 tis. €
Aktíva spolu1.36 M €1.45 M €1.74 M €890 tis. €990 tis. €1.06 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Vaňo
Od 2023-02-23
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Vaňová
Od 2023-02-23
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Vaňo
Od 1993-05-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Mária Vaňová Konateľ 1993-05-05
Anton Vaňo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-16 2009-12-15
Anton Vaňo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-23 2006-03-15
Ing. Jaroslav Vaňo Konateľ 2005-11-23 2006-03-15
Ing. Jaroslav Vaňo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-23 2023-02-22
Ing. Mária Vaňová Konateľ 2005-11-23 2006-03-15
Ing. Mária Vaňová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-23 2023-02-22
Anton Vaňo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-27 2005-11-22
Ing. Jaroslav Vaňo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-27 2005-11-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jaroslav Vaňo
od 2021-05-04
Mária Vaňová
od 2021-05-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
UNIVEX - V, s.r.o., KošiceRPO
Sídlo
Čordákova 30
Vznik
1993-05-05 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31671608RPO
DIČ
2020487711FS
IČ DPH
SK2020487711 · aktívneFS
NACE
0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK2675000000000213020793FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 31k € celková hodnota 2024-12-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-19 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2022/02003 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 11k €
2023-11-09 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2023/02410 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 11k €
2022-11-29 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SMS2022/01673 o poskytnutí dotácie na sucho 7 916 €
2024-12-02 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRZ2024/01314 o poskytnutí dotácie na živočíšnu výrobu 924 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNIVEX - V, s.r.o., Košice nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31671608/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31671608/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31671608",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →