🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Snina · SK
BANDER, spol. s r.o.
IČO31669034DIČ2020511900IČ DPHSK2020511900NACE2842EST.1993 · 33r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/100NIS2 · Important50–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaREGULATED
Important entity
Príloha · mfg-machinery. Podlieha 24-h hláseniu incidentov + dvojročnému auditu.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
6.43mil. €
↗ +19.7% YoY
EBITDA · 2024
281k €
Čistý zisk · 2024
118k €
Aktíva spolu
8.74mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
BANDER, spol. s r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-machinery. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.43 mil. € | 281k € | 118k € | 8.74 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.37 mil. € | 303k € | 110k € | 7.87 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 7.56 mil. € | 321k € | 134k € | 6.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.06 mil. € | 319k € | 76k € | 7.72 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 5.89 mil. € | 252k € | 29k € | 7.76 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.43 M € | 5.37 M € | 7.56 M € | 5.06 M € | 5.89 M € | 6.52 M € |
| EBITDA | 281 tis. € | 303 tis. € | 321 tis. € | 319 tis. € | 252 tis. € | 167 tis. € |
| EBITDA marža | 4.4 % | 5.6 % | 4.2 % | 6.3 % | 4.3 % | 2.6 % |
| Čistý zisk | 118 tis. € | 110 tis. € | 134 tis. € | 76 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € |
| Aktíva spolu | 8.74 M € | 7.87 M € | 6.71 M € | 7.72 M € | 7.76 M € | 8.10 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ES
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eveline Soenen
HR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Hendrik Remi Antoon Soenen
KS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Karolien Soenen
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Eveline Soenen | Konateľ | 2011-03-23 | — |
| Hendrik Remi Antoon Soenen | Konateľ | 2003-07-10 | — |
| Eveline Soenen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-11-01 | 2023-02-21 |
| Karolien Soenen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-11-01 | 2023-02-21 |
| Eveline Soenen | Konateľ | 2011-03-23 | 2017-05-22 |
| Eveline Soenen | Konateľ | 2011-03-23 | 2023-02-21 |
| Hendrik Remi Antoon Soenen | Konateľ | 2003-07-10 | 2023-02-21 |
| Mgr. Peter Vrabec | Konateľ | 2003-04-23 | 2005-02-09 |
| Mgr. Peter Vrabec | Konateľ | 2003-04-23 | 2005-02-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Eveline Soenen
Hendrik Remy Antoon Soenen
Karolien Soenen
Eveleine Soenen
Hendrik Remi Antoon Soenen
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
BANDER, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Perečínska 2736
Vznik
1993-03-22 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31669034RPO
DIČ
2020511900FS
IČ DPH
SK2020511900 · aktívneFS
NACE
2842
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Snina
Krajina
SK
IBAN
SK0675000000004006057452FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31669034/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31669034/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31669034", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.