SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Unilever Slovensko, spol. s r.o.
- IČO31667228
- DIČ2020485247
- IČ DPHSK2020485247
- NACE4645 · Veľkoobch.s parfum.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s parfum.tov., 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
102.87 mil. €
Zisk 7.65 mil. €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
102.87mil. €
↗ +17.1% YoY
EBITDA · 2024
10.05mil. €
Čistý zisk · 2024
7.65mil. €
Aktíva spolu
31.1mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
5
Σ 66k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
108 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102.87 mil. € | 10.05 mil. € | 7.65 mil. € | 31.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 87.86 mil. € | 5.94 mil. € | 4.31 mil. € | 26.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 79.9 mil. € | 3.51 mil. € | 2.36 mil. € | 23.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 78.71 mil. € | 6.17 mil. € | 4.3 mil. € | 20.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 76.2 mil. € | 4.65 mil. € | 3.43 mil. € | 21.55 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 102.87 M € | 87.86 M € | 79.90 M € | 78.71 M € | 76.20 M € | 90.64 M € |
| EBITDA | 10.05 M € | 5.94 M € | 3.51 M € | 6.17 M € | 4.65 M € | 2.69 M € |
| EBITDA marža | 9.8 % | 6.8 % | 4.4 % | 7.8 % | 6.1 % | 3 % |
| Čistý zisk | 7.65 M € | 4.31 M € | 2.36 M € | 4.30 M € | 3.43 M € | 1.67 M € |
| Aktíva spolu | 31.10 M € | 26.15 M € | 23.04 M € | 20.23 M € | 21.55 M € | 25.76 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JH
Konateľ
Ján Hlaváč
JB
Konateľ
Juraj Bolf
VB
Konateľ
Vojtěch Bukač
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vojtěch Bukač | Konateľ | 2023-12-01 | 2025-06-24 |
| Róbert Csúz | Konateľ | 2022-12-01 | 2025-06-18 |
| Róbert Csúz | Konateľ | 2022-12-01 | 2025-06-24 |
| Lukáš Poór | Konateľ | 2020-05-01 | 2022-10-31 |
| Lukáš Poór | Konateľ | 2020-05-01 | 2022-11-23 |
| Ing. Michaela Franeková | Konateľ | 2019-07-01 | 2023-12-01 |
| Ing. Michaela Franeková | Konateľ | 2019-07-01 | 2023-11-30 |
| Ing. Michaela Franeková | Konateľ | 2019-07-01 | 2023-02-07 |
| Miroslava Stodolicová, MBA | Konateľ | 2018-09-12 | 2020-04-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Unilever Slovensko, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Karadžičova 8/A
Vznik
1993-02-12 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31667228RPO
DIČ
2020485247FS
IČ DPH
SK2020485247 · aktívneFS
NACE
4645 · Veľkoobch.s parfum.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK3681300000002000250009FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-07-11 | Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky | Rámcová zmluva | 40k € |
| 2021-07-09 | Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky | Rámcová zmluva | 25k € |
| 2019-06-18 | Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky | Rámcová zmluva | 15k € |
| 2024-09-27 | Mestská časť Bratislava - Devínska Nová Ves | Darovacia zmluva | 500 € |
| 2024-09-27 | Domov sociálnych služieb a Zariadenie pre seniorov Kaštieľ | Darovacia zmluva | 300 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Unilever Slovensko, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31667228/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31667228/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31667228", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →