SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ManitraM, s.r.o.
- IČO31665942
- DIČ2020829250
- IČ DPHSK2020829250
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Svidník, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 11 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
239k €
↘ -15.6% YoY
EBITDA · 2025
-82k €
Čistý zisk · 2025
-169k €
Aktíva spolu
319k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
11
Σ 59k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 239k € | -82k € | -169k € | 319k € | RUZ závierka |
| 2024 | 283k € | 47k € | 1 377 € | 284k € | RUZ závierka |
| 2023 | 265k € | 9 328 € | -20k € | 226k € | RUZ závierka |
| 2022 | 276k € | 33k € | 189 € | 364k € | RUZ závierka |
| 2021 | 206k € | -70k € | -94k € | 129k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 239 tis. € | 283 tis. € | 265 tis. € | 276 tis. € | 206 tis. € | 47 tis. € |
| EBITDA | -82 tis. € | 47 tis. € | 9 tis. € | 33 tis. € | -70 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | -34.2 % | 16.6 % | 3.5 % | 11.8 % | -33.7 % | 37.5 % |
| Čistý zisk | -169 tis. € | 1 tis. € | -20 tis. € | 189 € | -94 tis. € | -4 tis. € |
| Aktíva spolu | 319 tis. € | 284 tis. € | 226 tis. € | 364 tis. € | 129 tis. € | 150 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
NM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Norbert Majdák
NM
Konateľ
Norbert Majdák
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Majdáková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Martina Majdáková | Konateľ | 2024-05-29 | 2025-09-09 |
| Martina Majdáková | Konateľ | 2024-05-29 | 2025-09-11 |
| Norbert Majdák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2024-06-04 |
| Norbert Majdák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-12-10 | 2022-05-25 |
| Norbert Majdák | Konateľ | 2019-12-04 | 2024-05-29 |
| Norbert Majdák | Konateľ | 2019-12-04 | 2024-06-04 |
| Martina Majdáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-12-22 | 2019-12-09 |
| Martina Suškova | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-12-02 | 2017-12-21 |
| Martina Majdáková | Konateľ | 2017-10-11 | 2019-12-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Norbert Majdák
Martina Majdáková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ManitraM, s.r.o.RPO
Sídlo
Duchnovičova 431/3
Vznik
1993-01-25 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31665942RPO
DIČ
2020829250FS
IČ DPH
SK2020829250 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Svidník
Krajina
SK
IBAN
SK4709000000005063167230FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-07-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda §54, Cesta na trh práce 3 (Opatrenie č. 1) | 13k € |
| 2026-02-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 11k € |
| 2019-12-20 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 3“- Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých | 11k € |
| 2025-02-12 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 10k € |
| 2018-10-26 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 2“- Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zam. pre subjekty vykonávajúce hosp. činnosť | 9 734 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ManitraM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31665942/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31665942/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31665942", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →