🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK
STOPRO spol. s r.o.
IČO31663192DIČ2021303537IČ DPHSK2021303537NACE6491 · Finančný lízingEST.1992 · 34r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
304k €
↗ +8.8% YoY
EBITDA · 2024
4 435 €
Čistý zisk · 2024
2 223 €
Aktíva spolu
66k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STOPRO spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 304k € | 4 435 € | 2 223 € | 66k € | RUZ závierka |
| 2023 | 279k € | 3 476 € | 1 496 € | 63k € | RUZ závierka |
| 2022 | 353k € | 3 988 € | 3 625 € | 69k € | RUZ závierka |
| 2021 | 166k € | 7 480 € | 3 281 € | 80k € | RUZ závierka |
| 2020 | 87k € | 14k € | 11k € | 37k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 304 tis. € | 279 tis. € | 353 tis. € | 166 tis. € | 87 tis. € | 100 tis. € |
| EBITDA | 4 tis. € | 3 tis. € | 4 tis. € | 7 tis. € | 14 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 1.5 % | 1.2 % | 1.1 % | 4.5 % | 15.8 % | 5.9 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 1 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 11 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 66 tis. € | 63 tis. € | 69 tis. € | 80 tis. € | 37 tis. € | 79 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Konateľ
Ing. Michal Mrva
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Mrva
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Kristína Šambronská
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Kristína Šambronská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-04-02 | 2021-04-29 |
| Ing. Vladimír Olejár | Konateľ | 2014-04-02 | 2014-03-03 |
| Ing. Kristína Šambronská | Konateľ | 2014-03-04 | 2021-07-02 |
| Ing. Kristína Šambronská | Konateľ | 2014-03-04 | 2021-06-29 |
| Ing. Pavel Vrábel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-22 | 2014-04-01 |
| Ing. Vladimír Olejár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-22 | 2014-04-01 |
| Ing. Vladimír Olejár | Konateľ | 1999-10-22 | 2014-04-01 |
| Miroslav Šimkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-22 | 2014-04-01 |
| Ing. Pavel Vrábel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1995-09-06 | 1999-10-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STOPRO spol. s r.o.RPO
Sídlo
Marka Čulena 4754/12
Vznik
1992-12-07 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31663192RPO
DIČ
2021303537FS
IČ DPH
SK2021303537 · aktívneFS
NACE
6491 · Finančný lízing
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK3411000000002944461276FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31663192/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31663192/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31663192", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.