SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EKOMOS s.r.o.
- IČO31662340
- DIČ2020520315
- IČ DPHSK2020520315
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.04mil. €
↘ -72.0% YoY
EBITDA · 2024
-245k €
Čistý zisk · 2024
-236k €
Aktíva spolu
879k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
13
Σ 4.18 mil. €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
32 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.04 mil. € | -245k € | -236k € | 879k € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.71 mil. € | 221k € | 191k € | 1 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.92 mil. € | 243k € | 191k € | 1.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.36 mil. € | 201k € | 142k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.69 mil. € | 271k € | 189k € | 1.15 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.04 M € | 3.71 M € | 3.92 M € | 3.36 M € | 3.69 M € | 2.77 M € |
| EBITDA | -245 tis. € | 221 tis. € | 243 tis. € | 201 tis. € | 271 tis. € | 3 tis. € |
| EBITDA marža | -23.5 % | 6 % | 6.2 % | 6 % | 7.3 % | 0.1 % |
| Čistý zisk | -236 tis. € | 191 tis. € | 191 tis. € | 142 tis. € | 189 tis. € | -41 tis. € |
| Aktíva spolu | 879 tis. € | 1.00 M € | 1.46 M € | 1.05 M € | 1.15 M € | 529 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
doc. Ing. Peter Skok
PI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
prof. Ing. Miroslav Rimár, CSc.
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Marián Köry
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jaroslav Vongrej | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | — |
| Ing. Jozef Macejko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | — |
| RNDr. Dušan Vaľo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | — |
| Doc. Ing. Peter Skok | Konateľ | 1998-04-29 | — |
| Ing. Jaroslav Vongrej | Konateľ | 1992-11-26 | — |
| RNDr. Marián Köry | Konateľ | 1992-11-26 | — |
| Doc. Ing. Peter Skok,CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-05-27 | 2022-07-25 |
| Ing. Jaroslav Vongrej | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-05-27 | 2022-05-25 |
| Doc.Ing. Peter Skok,CSc. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-12 | 2014-05-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Skok
Marián Köry
Jozef Macejko
Miroslav Rimár
Peter Skok
Dušan Vaľo
Jaroslav Vongrej
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
EKOMOS s.r.o.RPO
Sídlo
Budovateľská 50
Vznik
1992-11-26 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31662340RPO
DIČ
2020520315FS
IČ DPH
SK2020520315 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK1802000000003802388856FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-02-06 | Obec Raková | Zmluva o dielo | 931k € |
| 2025-02-05 | Obec Helcmanovce | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 01/12/2024 zo dňa 20.12.2024 | 758k € |
| 2024-12-20 | Obec Helcmanovce | Zmluva o dielo č. 01/12/2024 uzatvorená podľa § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v znení neskorších predpisov | 739k € |
| 2022-12-06 | Mesto Podolínec | Využitie aerotermálnej energie pre ZŠ | 480k € |
| 2023-03-08 | Obec Muráň, Muraň 329, 049 01 Muráň | Zníženie energetickej náročnosti zdroja tepla ZŠ s MŠ Muráň využitím aerotermálnej energie | 450k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EKOMOS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31662340/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31662340/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31662340", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →