SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 H a H, spol. s r.o.

  • IČO31661572
  • DIČ2020487194
  • IČ DPHSK2020487194
  • NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 4.57 mil. € Zisk 34k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.57mil. €
↘ -6.2% YoY
EBITDA · 2024
227k €
Čistý zisk · 2024
34k €
Aktíva spolu
2.67mil. €
Zamestnanci
20–24
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.57 mil. € 227k € 34k € 2.67 mil. € RUZ závierka
2023 4.87 mil. € 196k € 24k € 2.74 mil. € RUZ závierka
2022 5.01 mil. € 136k € 26k € 3.01 mil. € RUZ závierka
2021 4.69 mil. € 186k € 67k € 2.13 mil. € RUZ závierka
2020 3.95 mil. € 251k € 115k € 2.56 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.57 M €4.87 M €5.01 M €4.69 M €3.95 M €6.63 M €
EBITDA227 tis. €196 tis. €136 tis. €186 tis. €251 tis. €345 tis. €
EBITDA marža5 %4 %2.7 %4 %6.4 %5.2 %
Čistý zisk34 tis. €24 tis. €26 tis. €67 tis. €115 tis. €200 tis. €
Aktíva spolu2.67 M €2.74 M €3.01 M €2.13 M €2.56 M €2.31 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Hrehor
Od 2023-01-04
IF
Konateľ
Ing. Filip Hrehor
Od 2022-12-29
RA
Konateľ
Richard Adam Hrehor
Od 2022-12-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Marek Hrehor Konateľ 1998-06-23
Richard Adam Hrehor Konateľ 2022-12-29 2024-10-22
Ing. Marek Hrehor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-04-27 2023-01-03
Ing. Martin Hrehor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-04-27 2023-01-03
Ing. Martin Hrehor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-07-04 2021-04-26
Ing. Marek Hrehor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-03 2021-04-26
Ing. Martin Hrehor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-03 2018-07-03
Vladimír Hrehor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-03 2006-10-16
Ing. Marek Hrehor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-11 2000-10-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
H a H, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Moldavská cesta 28
Vznik
1992-11-16 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31661572RPO
DIČ
2020487194FS
IČ DPH
SK2020487194 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK3009000000000446426540FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
H a H, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31661572/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31661572/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31661572",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →