SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KONZEKO spol. s r.o. v konkurze
- IČO31659772
- DIČ2020505025
- IČ DPHSK2020505025
- NACE1920 · Výroba rafin.ropn.prod.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Markušovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba rafin.ropn.prod., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.2 mil. €
Zisk 56k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.2mil. €
↗ +37.8% YoY
EBITDA · 2024
95k €
Čistý zisk · 2024
56k €
Aktíva spolu
1.51mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
1
Σ 65k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
265k €
Dlh zdravotnej poisťovne
135k €
Dlh sociálnej poisťovne
361k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2 mil. € | 95k € | 56k € | 1.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 873k € | -121k € | -160k € | 1.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 975k € | 35k € | -22k € | 1.47 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 927k € | -220k € | -289k € | 1.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 830k € | -242k € | -334k € | 1.46 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.20 M € | 873 tis. € | 975 tis. € | 927 tis. € | 830 tis. € | 1.22 M € |
| EBITDA | 95 tis. € | -121 tis. € | 35 tis. € | -220 tis. € | -242 tis. € | -19 tis. € |
| EBITDA marža | 7.9 % | -13.9 % | 3.6 % | -23.7 % | -29.2 % | -1.6 % |
| Čistý zisk | 56 tis. € | -160 tis. € | -22 tis. € | -289 tis. € | -334 tis. € | -117 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.51 M € | 1.34 M € | 1.47 M € | 1.49 M € | 1.46 M € | 1.66 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rastislav Kráľ
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Ratvaj
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Ratvaj
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Rastislav Kráľ | Konateľ | 2017-04-08 | — |
| Ing. Eduard Lumtzer | Konateľ | 2005-03-11 | 2005-02-14 |
| Ing. Vladimír Ratvaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-11 | 2022-05-19 |
| Rastislav Kráľ | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-11 | 2022-08-24 |
| Ing. Eduard Lumtzer | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-17 | 2005-03-10 |
| Ing. Vladimír Ratvaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-17 | 2005-03-10 |
| Rastislav Kráľ | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-17 | 2005-03-10 |
| Ing. Eduard Lumtzer | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-31 | 2003-06-16 |
| Ing. Ivan Maďar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-31 | 2003-06-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KONZEKO spol. s r.o.RPO
Sídlo
Areál NPZ 510
Vznik
1992-10-12 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31659772RPO
DIČ
2020505025FS
IČ DPH
SK2020505025 · aktívneFS
NACE
1920 · Výroba rafin.ropn.prod.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Markušovce
Krajina
SK
IBAN
CZ2503000000000290425786FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-11-08 | Ministerstvo životného prostredia SR | Zmena projektu č. 075/4.2/2011 | 2.32 mil. € |
| 2011-08-23 | Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy EÚ | Dodatok č. 2 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 1.39 mil. € |
| 2025-11-21 | Slovenská republika konajúca prostredníctvom správcu majetku štátu - Colný úrad Žilina | Kúpna zmluva | 65k € |
| 2015-12-31 | Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR, a.s. | Zmluva o nájme | 1 278 € |
| 2013-06-20 | Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. | Zmluva o dielo - Odber, preprava a likvidácia nebezpečného odpadu | 831 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KONZEKO spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2022-12-29
Okresný súd Košice I v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: KONZEKO spol. s r.o., so sídlom: Areál NPZ 510, 053 21 Markušovce, IČO: 31 659 772, o návrhu na potvrdenie reštrukturalizačného plánu a návrhu na nahradenie súhlasu skupiny s prijatím reštrukturalizačného plánu, takto
bankruptcy
2022-08-04
Okresný súd Košice I vo veci povolenej reštrukturalizácie dlžníka: KONZEKO spol. s r.o., so sídlom: Areál NPZ 510, 053 21 Markušovce, IČO: 31 659 772, ktorého správcom je: JUDr. Marek Radačovský, so sídlom kancelárie: Žriedlová 3, 040 01 Košice, zn. správcu: S832, o učenie, či sa na podanie veriteľa: FLUKAR Sp. z o.o., so sídlom: ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Poľská republika, NIP: 6842623029, prihliada ako na prihlášku takto
bankruptcy
2022-05-23
Okresný súd Košice I v právnej veci navrhovateľa: RAMEKO, s.r.o., so sídlom Čaklov 6, 094 35 Čaklov, IČO: 36 514 748, zastúpeného advokátkou JUDr. Zuzanou Adamovou Tomkovou, so sídlom Boženy Nemcovej 1, 093 01 Vranov nad Topľou proti dlžníkovi: KONZEKO spol. s r.o., so sídlom: Areál NPZ 510, 053 21 Markušovce, IČO: 31 659 772 o návrhu na vyhlásenie konkurzu takto
bankruptcy
2022-04-13
Okresný súd Košice I vo veci navrhovateľa - dlžníka: KONZEKO spol. s r.o., Areál NPZ 510, 053 21 Markušovce, IČO: 31 659 772, o návrhu na povolenie reštrukturalizácie
bankruptcy
2022-04-07
26R/1/2022
O Z N A M
Okresný súd Košice I v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: KONZEKO spol. s r.o., so sídlom: Areál NPZ 510, 053 21 Markušovce, IČO: 31 659 772 uznesením zo dňa 04.03.2022, č.k.: 26R/1/2022-205 zastavil reštrukturalizačné konanie voči dlžníkovi.
Uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 29.03.2022.
Okresný súd Košice I, dňa 07.04.2022.
JUDr. Andrea Pohančeníková
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31659772/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31659772/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31659772", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →