SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGRICOM, s.r.o. Košice
- IČO31654151
- DIČ2020490461
- IČ DPHSK2020490461
- NACE2920 · Výroba karosérií
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Košice - Krásna nad Hornádom, SK. Pôsobí v odvetví Výroba karosérií, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
853k €
Zisk -98k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
853k €
↘ -22.8% YoY
EBITDA · 2024
-63k €
Čistý zisk · 2024
-98k €
Aktíva spolu
365k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
4
Σ 44k €
Kredit
A· 83/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
4 076 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 853k € | -63k € | -98k € | 365k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.11 mil. € | 25k € | -3 825 € | 483k € | RUZ závierka |
| 2022 | 986k € | 28k € | 105 € | 531k € | RUZ závierka |
| 2021 | 742k € | 27k € | 791 € | 419k € | RUZ závierka |
| 2020 | 830k € | 34k € | 12k € | 353k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 853 tis. € | 1.11 M € | 986 tis. € | 742 tis. € | 830 tis. € | 651 tis. € |
| EBITDA | -63 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € | 27 tis. € | 34 tis. € | -16 tis. € |
| EBITDA marža | -7.4 % | 2.2 % | 2.8 % | 3.7 % | 4.1 % | -2.4 % |
| Čistý zisk | -98 tis. € | -4 tis. € | 105 € | 791 € | 12 tis. € | -47 tis. € |
| Aktíva spolu | 365 tis. € | 483 tis. € | 531 tis. € | 419 tis. € | 353 tis. € | 413 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Duchnovský
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Hajduk
IM
Konateľ
Ing. Milan Duchnovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Stanislav Hajduk | Konateľ | 1992-05-20 | — |
| Ing. Milan Duchnovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-28 | 2022-12-14 |
| Ing. Stanislav Hajduk | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-28 | 2022-12-14 |
| Ing. Milan Duchnovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1992-06-22 | 1998-07-27 |
| Ing. Milan Duchnovský | Konateľ | 1992-06-22 | 2003-07-28 |
| Ing. Stanislav Hajduk | Konateľ | 1992-06-22 | 2003-07-28 |
| Ing. Stanislav Hajduk | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1992-06-22 | 1998-07-27 |
| Ing. Milan Duchnovský | Konateľ | 1992-05-20 | 2007-05-14 |
| Ing. Stanislav Hajduk | Konateľ | 1992-05-20 | 2007-05-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AGRICOM, s.r.o. KošiceRPO
Sídlo
č. 952 pri Nižnej Hutke
Vznik
1992-06-22 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31654151RPO
DIČ
2020490461FS
IČ DPH
SK2020490461 · aktívneFS
NACE
2920 · Výroba karosérií
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - Krásna nad Hornádom
Krajina
SK
IBAN
SK1331000000004350050305FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-27 | Trnavská cestná spoločnosť s.r.o. | Kúpna zmluva - Nákladný príves | 21k € |
| 2023-07-24 | Centrum výcviku Lešť | Zmluva o dielo č. CV-1-60/2023-5100009588- ZoD - Generálna oprava prívesu SPP 3,5 | 14k € |
| 2023-07-19 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Semenoles Liptovský Hrádok | Kúpna zmluva | 8 160 € |
| 2026-02-12 | Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | Príves na prepravu strojov s lyžinami | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRICOM, s.r.o. Košice nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31654151/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31654151/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31654151", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →