SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STOMEX, s.r.o.

  • IČO31650091
  • DIČ2020518764
  • IČ DPHSK2020518764
  • NACE1423

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Ľubotice, SK. Pôsobí v odvetví 1423, 19 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.17 mil. € Zisk 901 €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.17mil. €
↘ -8.5% YoY
EBITDA · 2025
23k €
Čistý zisk · 2025
901 €
Aktíva spolu
1.21mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
19
Σ 153k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 875k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.17 mil. € 23k € 901 € 1.21 mil. € RUZ závierka
2024 1.28 mil. € 23k € 106 € 1.33 mil. € RUZ závierka
2023 1.33 mil. € 41k € 2 025 € 1.4 mil. € RUZ závierka
2022 2.28 mil. € -147k € -205k € 1.58 mil. € RUZ závierka
2021 2.41 mil. € 76k € 4 577 € 1.88 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.17 M €1.28 M €1.33 M €2.28 M €2.41 M €3.09 M €
EBITDA23 tis. €23 tis. €41 tis. €-147 tis. €76 tis. €185 tis. €
EBITDA marža1.9 %1.8 %3.1 %-6.5 %3.1 %6 %
Čistý zisk901 €106 €2 tis. €-205 tis. €5 tis. €84 tis. €
Aktíva spolu1.21 M €1.33 M €1.40 M €1.58 M €1.88 M €1.96 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Stopko
Od 2022-05-22
MS
Konateľ
Marta Stopková
Od 2018-02-20
MS
Konateľ
Marián Stopko
Od 1992-04-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Stopko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-18 2022-05-21
Marián Stopko Konateľ 1999-11-18 2010-10-28
Marián Stopko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-10-28 1999-11-17
Marián Stopko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1992-04-01 1997-10-27
Marián Stopko Konateľ 1992-04-01 2022-05-21
Marián Stopko Konateľ 1992-04-01 1999-11-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Stopko
od 2020-06-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STOMEX, s.r.o.RPO
Sídlo
Za potokom 19
Vznik
1992-04-01 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31650091RPO
DIČ
2020518764FS
IČ DPH
SK2020518764 · aktívneFS
NACE
1423
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Ľubotice
Krajina
SK
IBAN
SK2675000000004008608289FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
19 zmlúv 153k € celková hodnota 2026-02-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-10-23 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. Kombinéza pracovná 58k €
2022-11-22 Technické služby mesta Prešov, a.s. Rámcová zmluva na dodanie tovarov "Dodávka OOPP" 35k €
2022-04-06 Stredná odborná škola technická Prešov Rámcová zmluva na dodávku tovaru - pracovné odevy 17k €
2022-03-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 14k €
2025-06-19 Stredná odborná škola technická Prešov Zmluva na dodávku tovaru - "pracovné odevy pre žiakov" 11k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STOMEX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31650091/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31650091/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31650091",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →