SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ŽP - Gastroservis, s.r.o.

  • IČO31638104
  • DIČ2020463676
  • IČ DPHSK2020463676
  • NACE5622

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Valaská, SK. Pôsobí v odvetví 5622.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.49 mil. € Zisk 26k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.49mil. €
↘ -2.8% YoY
EBITDA · 2025
129k €
Čistý zisk · 2025
26k €
Aktíva spolu
1.51mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.49 mil. € 129k € 26k € 1.51 mil. € RUZ závierka
2024 3.59 mil. € 127k € 30k € 1.54 mil. € RUZ závierka
2023 3.64 mil. € 110k € 24k € 1.61 mil. € RUZ závierka
2022 3.14 mil. € 58k € 1 409 € 1.59 mil. € RUZ závierka
2021 2.67 mil. € 55k € -9 705 € 1.37 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.49 M €3.59 M €3.64 M €3.14 M €2.67 M €2.65 M €
EBITDA129 tis. €127 tis. €110 tis. €58 tis. €55 tis. €86 tis. €
EBITDA marža3.7 %3.5 %3 %1.8 %2.1 %3.3 %
Čistý zisk26 tis. €30 tis. €24 tis. €1 tis. €-10 tis. €12 tis. €
Aktíva spolu1.51 M €1.54 M €1.61 M €1.59 M €1.37 M €1.33 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MZ
Člen dozorného orgánu
Monika Zimová
Od 2026-03-24
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ján Villim
Od 2024-04-08
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Martin Jakubík
Od 2024-04-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing Jana Kohútová Konateľ 2021-09-01
Monika Zimová Člen dozorného orgánu 2023-04-03 2026-03-24
Monika Zimová Člen dozorného orgánu 2023-04-03 2026-04-10
Ing. Ján Banas Člen dozorného orgánu 2022-03-28 2023-04-17
Ing. Ján Banas Člen dozorného orgánu 2022-03-28 2023-04-03
Ing. Ján Villim Člen dozorného orgánu 2021-08-05 2024-05-03
Ing. Ján Villim Člen dozorného orgánu 2021-08-05 2024-04-08
Ing. Martin Jakubík Člen dozorného orgánu 2021-03-24 2024-05-03
Ing. Martin Jakubík Člen dozorného orgánu 2021-03-24 2024-04-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ŽP - Gastroservis, s.r.o.RPO
Sídlo
Mierová ul. 39321
Vznik
1995-10-19 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31638104RPO
DIČ
2020463676FS
IČ DPH
SK2020463676 · aktívneFS
NACE
5622
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Valaská
Krajina
SK
IBAN
SK4409000000000079900633FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-02-18 Železnice Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí služby 5 400 €
2020-05-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Brezno Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
2016-03-30 Nemocnica s poliklinikou Brezno, n. o. Rámcová kúpna zmluva 0 €
2012-09-19 Železnice Slovenskej republiky Dodatok č. 9 ku Kúpnej zmluve č. 101/98/ZV zo dňa 2.1.1997 0 €
2011-02-17 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica Kúpna zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŽP - Gastroservis, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31638104/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31638104/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31638104",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →