🇸🇰 Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.
- IČO31631177
- DIČ2020434504
- IČ DPHSK2020434504
- NACE2932 · Výroba ost.motor.dielov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.motor.dielov.
Rizikový profil na prvý pohľad.
Risk signály cez 10 kontrol.
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Päť rokov finančných výkazov.
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 43.62 mil. € | 2.76 mil. € | -699k € | 28.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 42.79 mil. € | 1.63 mil. € | -797k € | 26.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 41.64 mil. € | 1.26 mil. € | -627k € | 23.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 28.73 mil. € | -2.47 mil. € | -4.12 mil. € | 24.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 29.91 mil. € | -1.05 mil. € | -25k € | 21.83 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 43.62 M € | 42.79 M € | 41.64 M € | 28.73 M € | 29.91 M € | 32.85 M € |
| EBITDA | 2.76 M € | 1.63 M € | 1.26 M € | -2.47 M € | -1.05 M € | -2.63 M € |
| EBITDA marža | 6.3 % | 3.8 % | 3 % | -8.6 % | -3.5 % | -8 % |
| Čistý zisk | -699 tis. € | -797 tis. € | -627 tis. € | -4.12 M € | -25 tis. € | -3.89 M € |
| Aktíva spolu | 28.41 M € | 26.50 M € | 23.55 M € | 24.71 M € | 21.83 M € | 17.63 M € |
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Itmar René Ros | Konateľ | 2016-12-15 | 2017-01-05 |
| Dipl.Kfm Jan Brož | Konateľ | 2010-02-17 | 2016-12-29 |
| Dipl.Kfm Jan Brož | Konateľ | 2010-02-17 | 2016-12-14 |
| PhDr. Ján Onderov | Konateľ | 2008-08-19 | 2010-02-17 |
| PhDr. Ján Onderov | Konateľ | 2008-08-19 | 2010-03-24 |
| Ing. Václav Bláha | Konateľ | 2008-01-28 | 2008-08-19 |
| Ing. Václav Bláha | Konateľ | 2008-01-28 | 2008-09-19 |
| Ing. Jana Nosková | Konateľ | 2002-12-31 | 2004-01-07 |
| Ivan Senko | Konateľ | 1996-10-17 | 2004-01-07 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
Identifikátory cez 14 polí.
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Zákon →
Posledné regulačné a OV záznamy.
Celá firma jedným requestom.
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31631177/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31631177", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.