SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Pozemné stavby Púchov, s.r.o. v konkurze v konkurze
- IČO31629733
- DIČ2020442028
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Púchov, SK. Pôsobí v odvetví 4100.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Účtovné závierky.
Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.
| — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Smolko
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Karol Okrajek
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Kováčik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Karol Okrajek | Konateľ | 2007-11-14 | — |
| Ing. Alica Šamánková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-22 | — |
| Ing. Alica Šamánková | Konateľ | 2006-04-20 | — |
| Ing. Vladimír Kováčik | Konateľ | 1995-05-29 | — |
| Anton Smolko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-11-09 | 2022-05-16 |
| Ing. Karol Okrajek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-07 | 2022-05-16 |
| Ing. Roman Svatoň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-07 | 2010-11-08 |
| Ing. Roman Svatoň | Konateľ | 2007-11-14 | 2010-10-19 |
| Ing. Roman Svatoň | Konateľ | 2007-11-14 | 2010-11-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Pozemné stavby Púchov, s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
Svätoplukova 1733
Vznik
1995-05-29 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31629733RPO
DIČ
2020442028FS
NACE
4100
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Púchov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pozemné stavby Púchov, s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2022-02-08
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Pozemné stavby Púchov, s.r.o. v konkurze so sídlom Svätoplukova 1733, 020 01 Púchov, IČO 31 629 733, uznesením č.k. 28K/6/2013-4796 zo dňa 12.01.2022 potvrdil prevod pohľadávok z pôvodného veriteľa Sociálna poisťovňa so sídlom Ul. 29. augusta č. 8 a 10, 813 63 Bratislava 1, IČO 30 807 484 na veriteľa Slovenská konsolidačná, a. s. so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO 35 776 005, a to v rozsahu postúpených pohľa
bankruptcy
2022-01-12
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Pozemné stavby Púchov, s.r.o. v konkurze so sídlom Svätoplukova 1733, 020 01 Púchov, IČO 31 629 733, ktorého správcom je JUDr. Matúš Košara so sídlom kancelárie Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín, značka správcu S1395, o návrhu obchodnej spoločnosti Slovenská konsolidačná, a. s. so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO 35 776 005 na vstup do konania / resp. potvrdenie prevodu pohľadávok v konkurznom konaní takto
bankruptcy
2020-11-30
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Pozemné stavby Púchov, s.r.o. v konkurze so sídlom Svätoplukova 1733, 020 01 Púchov, IČO 31 629 733, ktorého správcom je JUDr. Matúš Košara so sídlom kancelárie Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín, značka správcu S1395, o návrhu na schválenie návrhu čiastkového rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty a výťažkov z oddelených podstát takto
bankruptcy
2020-09-28
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Pozemné stavby Púchov, s.r.o. v konkurze so sídlom Svätoplukova 1733, 020 01 Púchov, IČO 31 629 733, ktorého správcom je JUDr. Matúš Košara so sídlom kancelárie Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín, značka správcu S1395, o návrhu na schválenie návrhu čiastkového rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty a výťažkov z oddelených podstát takto
bankruptcy
2020-05-20
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Pozemné stavby Púchov, s.r.o. v konkurze so sídlom Svätoplukova 1733, 020 01 Púchov, IČO 31 629 733, ktorého správcom je JUDr. Matúš Košara so sídlom kancelárie Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín, značka správcu S1395, o návrhu na schválenie návrhu čiastkového rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty a výťažkov z oddelených podstát takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31629733/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31629733/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31629733", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →