SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FEELING, spol. s r.o.

  • IČO31626556
  • DIČ2020476656
  • IČ DPHSK2020476656
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
962k €
↗ +741.8% YoY
EBITDA · 2022
171k €
Čistý zisk · 2022
131k €
Aktíva spolu
682k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
8
Σ 1.34 mil. €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 101 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 349k 698k 1M 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 962k € 171k € 131k € 682k € RUZ závierka
2021 114k € 25k € 1 329 € 356k € RUZ závierka
2020 112k € -37k € -62k € 351k € RUZ závierka
2019 915k € 232k € 174k € 543k € RUZ závierka
2018 451k € 92k € 75k € 340k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby962 tis. €114 tis. €112 tis. €915 tis. €451 tis. €351 tis. €
EBITDA171 tis. €25 tis. €-37 tis. €232 tis. €92 tis. €-20 tis. €
EBITDA marža17.8 %21.9 %-33.3 %25.3 %20.5 %-5.8 %
Čistý zisk131 tis. €1 tis. €-62 tis. €174 tis. €75 tis. €-26 tis. €
Aktíva spolu682 tis. €356 tis. €351 tis. €543 tis. €340 tis. €283 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Július Jackuliak
Od 2022-05-24
IJ
Konateľ
Ing. Július Jackuliak
Od 2022-05-24
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Barbara Jackuliaková
Od 2008-04-08
Do 2013-11-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Július Jackuliak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-14 2022-05-23
Mgr. Barbara Bauerová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-14 2008-04-07
Ing. Július Jackuliak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-12 2003-10-13
Ing. Július Jackuliak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-14 2001-03-11
Patrik Pačesa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-14 2001-03-11
Ing. Július Jackuliak Konateľ 1995-03-27 2022-05-23
Ing. Július Jackuliak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-03-27 1999-01-13
Patrik Pačesa Konateľ 1995-03-27 2001-03-11
Patrik Pačesa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-03-27 1999-01-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Július Jackuliak
od 2018-04-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FEELING, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 6
Vznik
1995-03-27 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31626556RPO
DIČ
2020476656FS
IČ DPH
SK2020476656 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6411110000001183236001FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 1.34 mil. € celková hodnota 2025-04-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-30 Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2022, n.o. v anglickom jazyku: European Youth Olympic Festival Banská Bystrica 2022, n.o. Zmluva o dielo a licenčná zmluva 664k €
2022-04-21 Slovenská inovačná a energetická agentúra Rámcová dohoda o poskytovaní služieb 557k €
2013-05-09 Umelecký súbor Lúčnica Rámcová dohoda o poskytovaní služieb 330k €
2021-12-17 Rozhlas a televízia Slovenska Licenčná zmluva 94k €
2020-12-21 Rozhlas a televízia Slovenska Licenčná zmluva 90k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FEELING, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31626556/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31626556/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31626556",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →