SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CMK, s.r.o.
- IČO31622780
- DIČ2020478746
- IČ DPHSK2020478746
- LEI097900BHEE0000071162
- NACE2059 · Výroba ost.chem.výr.i.n.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Žarnovica, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.chem.výr.i.n., 12 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-chemicals
Tržby · 2025
4.62 mil. €
Zisk 165k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
4.62mil. €
↘ -18.7% YoY
EBITDA · 2025
869k €
Čistý zisk · 2025
165k €
Aktíva spolu
5.77mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
12
Σ 764k €
EU projekty
1
Σ 108k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.62 mil. € | 869k € | 165k € | 5.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 5.69 mil. € | 723k € | 8 463 € | 5.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.87 mil. € | -118k € | -829k € | 5.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 5.45 mil. € | -987k € | -1.62 mil. € | 6.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.28 mil. € | 893k € | 198k € | 8.75 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.62 M € | 5.69 M € | 3.87 M € | 5.45 M € | 5.28 M € | 4.30 M € |
| EBITDA | 869 tis. € | 723 tis. € | -118 tis. € | -987 tis. € | 893 tis. € | 764 tis. € |
| EBITDA marža | 18.8 % | 12.7 % | -3 % | -18.1 % | 16.9 % | 17.8 % |
| Čistý zisk | 165 tis. € | 8 tis. € | -829 tis. € | -1.62 M € | 198 tis. € | 114 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.77 M € | 5.04 M € | 5.57 M € | 6.29 M € | 8.75 M € | 8.73 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Dagmar Ovšáková
IM
Konateľ
Ing. Matúš Ovšák
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Karel Čermák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Karel Čermák, PhD., LL.M. | Konateľ | 2023-06-26 | — |
| MUDr. Dagmara Ovšáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2024-08-06 | 2024-09-05 |
| Antonín Ovšák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-01 | 2024-08-05 |
| Anton Kiaba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-01 | 2023-04-03 |
| Anton Kiaba | Konateľ | 2011-04-13 | 2022-01-31 |
| Anton Kiaba | Konateľ | 2011-04-13 | 2022-01-10 |
| Antonín Ovšák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-10-30 | 2022-01-31 |
| Anton Kiaba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-10-30 | 2022-01-31 |
| Antonín Ovšák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-15 | 2003-10-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Karel Čermák
Dagmar Ovšáková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
CMK, s.r.o.RPO
Sídlo
Sandrická 30
Vznik
1995-01-20 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31622780RPO
DIČ
2020478746FS
IČ DPH
SK2020478746 · aktívneFS
LEI
097900BHEE0000071162GLEIF
NACE
2059 · Výroba ost.chem.výr.i.n.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Žarnovica
Krajina
SK
Web
IBAN
SK1209000000005236069293FS
Bankové účty
11 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-09-25 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 684k € |
| 2014-06-20 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 200k € |
| 2020-06-08 | Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci | 87k € |
| 2019-01-28 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 87k € |
| 2021-08-02 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 44k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
CMK, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-chemicals. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31622780/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31622780/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31622780", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →