SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MK PROPERTY, s. r. o.
- IČO31621635
- DIČ2020461421
- IČ DPHSK2020461421
- NACE1107 · Výroba nealkohol.náp.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Ilava, SK. Pôsobí v odvetví Výroba nealkohol.náp..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
122k €
Zisk -6 115 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
122k €
↘ -63.6% YoY
EBITDA · 2024
11k €
Čistý zisk · 2024
-6 115 €
Aktíva spolu
215k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 87/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 122k € | 11k € | -6 115 € | 215k € | RUZ závierka |
| 2023 | 335k € | 23k € | 16k € | 375k € | RUZ závierka |
| 2022 | 121k € | 14k € | 11k € | 186k € | RUZ závierka |
| 2021 | 64k € | 18k € | 16k € | 225k € | RUZ závierka |
| 2020 | 67k € | -531 € | -3 126 € | 154k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 122 tis. € | 335 tis. € | 121 tis. € | 64 tis. € | 67 tis. € | 102 tis. € |
| EBITDA | 11 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | -531 € | -69 tis. € |
| EBITDA marža | 8.9 % | 6.7 % | 11.7 % | 28.9 % | -0.8 % | -67.4 % |
| Čistý zisk | -6 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | -3 tis. € | -71 tis. € |
| Aktíva spolu | 215 tis. € | 375 tis. € | 186 tis. € | 225 tis. € | 154 tis. € | 1.67 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Kurej
MK
Konateľ
Miroslav Kurej
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Kurej
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavol Kurej | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-05-28 | 2013-11-08 |
| Pavol Kurej | Konateľ | 2013-04-15 | 2013-11-08 |
| Pavol Kurej | Konateľ | 2013-04-15 | 2013-10-10 |
| Ing. Katarína Malová | Konateľ | 2004-05-25 | 2013-05-27 |
| Ing. Katarína Malová | Konateľ | 2004-05-25 | 2013-04-15 |
| Ing. Miroslav Gurica | Konateľ | 2003-06-24 | 2013-05-27 |
| Ing. Miroslav Gurica | Konateľ | 2003-06-24 | 2013-04-15 |
| Ing. Miroslav Gurica | Konateľ | 2003-06-24 | 2011-11-14 |
| Ing. Stanislav Líška | Konateľ | 2002-10-15 | 2003-06-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Kurej
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MK PROPERTY, s. r. o.RPO
Sídlo
Pivovarská 58
Vznik
1995-01-09 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31621635RPO
DIČ
2020461421FS
IČ DPH
SK2020461421 · aktívneFS
NACE
1107 · Výroba nealkohol.náp.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Ilava
Krajina
SK
IBAN
SK0656000000004488975001FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 1 258 € |
| 2020-01-31 | Slovenský metrologický inšpektorát | Dohoda o splátkach pohľadávky č. 238/2020/600 - 394 | 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MK PROPERTY, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31621635/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31621635/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31621635", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →