🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · SK
Ľupčianka, s.r.o.
IČO31614531DIČ2020429301IČ DPHSK2020429301NACE3832 · Recyklácia tried.mater.EST.1994 · 32r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/100NIS2 · Important50–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaREGULATED
Important entity
Príloha · waste-management. Podlieha 24-h hláseniu incidentov + dvojročnému auditu.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
5.84mil. €
↗ +13.4% YoY
EBITDA · 2024
414k €
Čistý zisk · 2024
93k €
Aktíva spolu
3.16mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
118
Σ 198k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
Ľupčianka, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · waste-management. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.84 mil. € | 414k € | 93k € | 3.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.16 mil. € | 404k € | 94k € | 3.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 5.5 mil. € | 330k € | 65k € | 3.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.34 mil. € | 713k € | 385k € | 3.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.63 mil. € | 355k € | 79k € | 2.46 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.84 M € | 5.16 M € | 5.50 M € | 5.34 M € | 3.63 M € | 3.27 M € |
| EBITDA | 414 tis. € | 404 tis. € | 330 tis. € | 713 tis. € | 355 tis. € | 248 tis. € |
| EBITDA marža | 7.1 % | 7.8 % | 6 % | 13.3 % | 9.8 % | 7.6 % |
| Čistý zisk | 93 tis. € | 94 tis. € | 65 tis. € | 385 tis. € | 79 tis. € | 24 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.16 M € | 3.25 M € | 3.44 M € | 3.21 M € | 2.46 M € | 2.05 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-01-31 | Ministerstvo životného prostredia SR | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 391k € |
| 2014-01-20 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0699/97 | 145k € |
| 2014-03-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Brezno | Dodatok č.1 k zmluve 21/50/2013 | 41k € |
| 2024-03-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 31k € |
| 2023-05-30 | Kremnica | vzájomný zápočet pohľadávok a záväzkov | 30k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Bubniak
JB
Konateľ
Ján Bubniak
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Bubniak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľubomír Bubniak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-02 | 2005-12-15 |
| Ľubomír Bubniak | Konateľ | 2004-04-05 | 2005-12-15 |
| Ľubomír Bubniak | Konateľ | 2004-04-05 | 2005-12-05 |
| Ján Bubniak | Konateľ | 2000-05-19 | 2003-03-17 |
| Ján Bubniak | Konateľ | 2000-03-20 | 2004-07-01 |
| Ján Bubniak | Konateľ | 2000-03-20 | 2017-06-20 |
| Dušan Smitek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-24 | 2004-07-01 |
| Ján Bubniak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-24 | 2004-07-01 |
| Ľubomír Bubniak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-24 | 2004-07-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Bubniak
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Ľupčianka, s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 2053
Vznik
1994-09-19 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31614531RPO
DIČ
2020429301FS
IČ DPH
SK2020429301 · aktívneFS
NACE
3832 · Recyklácia tried.mater.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK1711000000002621714646FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31614531/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31614531/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31614531", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.