SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FRUKTAL s.r.o.

  • IČO31609121
  • DIČ2020429235
  • IČ DPHSK2020429235
  • NACE4631 · Veľkoobch.s ovocím,zel.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s ovocím,zel., 54 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.28mil. €
↘ -21.2% YoY
EBITDA · 2025
17k €
Čistý zisk · 2025
-8 563 €
Aktíva spolu
146k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
54
Σ 73k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 635k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.28 mil. € 17k € -8 563 € 146k € RUZ závierka
2024 1.62 mil. € 38k € 4 666 € 186k € RUZ závierka
2023 1.75 mil. € 29k € 4 188 € 216k € RUZ závierka
2022 1.5 mil. € 44k € 19k € 181k € RUZ závierka
2021 1.29 mil. € 41k € 5 111 € 158k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.28 M €1.62 M €1.75 M €1.50 M €1.29 M €1.37 M €
EBITDA17 tis. €38 tis. €29 tis. €44 tis. €41 tis. €68 tis. €
EBITDA marža1.3 %2.3 %1.6 %2.9 %3.2 %5 %
Čistý zisk-9 tis. €5 tis. €4 tis. €19 tis. €5 tis. €27 tis. €
Aktíva spolu146 tis. €186 tis. €216 tis. €181 tis. €158 tis. €186 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ĽU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomíra Urbanová
Od 2026-01-08
ĽU
Konateľ
Ľubomíra Urbanová
Od 2025-12-15
HN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Helena Nemcová
Od 2022-02-23
Do 2026-01-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Helena Nemcová Konateľ 2020-01-01 2026-01-07
Helena Nemcová Konateľ 2020-01-01 2025-12-31
Helena Nemcová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-09-09 2022-02-22
Miroslav Nemec Konateľ 2002-09-02 2020-01-29
Miroslav Nemec Konateľ 2002-09-02 2019-12-31
Ing. Pavol Mikušiak Konateľ 1999-09-06 2004-10-06
Ing. Pavol Mikušiak Konateľ 1999-03-17 2005-09-05
Ing. Pavol Mikušiak Konateľ 1999-03-17 2005-09-28
Ing. Marián Hrnčiar Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-09-04 2022-02-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľubomíra Urbanová
od 2026-03-13
Marián Hrnčiar
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Helena Nemcová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FRUKTAL s.r.o.RPO
Sídlo
Palugyayho 896
Vznik
1994-06-21 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31609121RPO
DIČ
2020429235FS
IČ DPH
SK2020429235 · aktívneFS
NACE
4631 · Veľkoobch.s ovocím,zel.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK4502000000000541042342FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
54 zmlúv 73k € celková hodnota 2026-01-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-08-24 Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná Nemocnica Kúpna zmluva 21k €
2019-02-28 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Rámcová kúpna zmluva - dodanie potravín, ovocia a zeleniny 20k €
2015-03-03 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Rámcová kúpna zmluva - dodanie potravín (ovocie, zelenina) pre Liptovský Ján 16k €
2024-11-18 Zariadenie pre seniorov KARITA obce Partizánska Ľupča Rámcová zmluva 12k €
2023-08-01 Zariadenie pre seniorov KARITA obce Partizánska Ľupča Rámcová zmluva 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FRUKTAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31609121/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31609121/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31609121",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →