SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 PROENERGIA, s.r.o. „v konkurze“ v konkurze

  • IČO31608353
  • DIČ2020455129
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar..

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) 328 €
Dlh zdravotnej poisťovne 3 611 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Účtovné závierky.

Aktuálne 2026-05-11
Register RUZ

Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.

Otvoriť v registri RUZ →

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roman Čislák
Od 2010-01-20
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Garaj
Od 2010-01-20
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Toma
Od 2010-01-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Roman Čislák Konateľ 1994-06-09
Ing. Stanislav Garaj Konateľ 1994-06-09
Ing. Roman Čislák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-26 2010-01-19
Ing. Stanislav Garaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-26 2010-01-19
Milan Toma Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-26 2010-01-19
Ing. Roman Čislák Konateľ 1995-07-19 2003-03-03
Ing. Roman Čislák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-07-19 1999-03-25
Ing. Stanislav Garaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-07-19 1999-03-25
Ing. Stanislav Garaj Konateľ 1995-07-19 2003-03-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Roman Čislák
od 2018-01-10 · do 2021-02-25
Stanislav Garaj
od 2018-01-10 · do 2021-02-25
Milan Toma
od 2018-01-10 · do 2021-02-25
Roman Čislák
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Stanislav Garaj
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROENERGIA, s.r.o. „v konkurze“RPO
Sídlo
Laskomerská 2
Vznik
1994-06-09 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31608353RPO
DIČ
2020455129FS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-08-20 Technická univerzita vo Zvolene Zmluva o dielo na realizáciu stavebných prác na akcii: Výmena rádiatorov a hydraulické vyregulovanie ŠD Bariny 114k €
2013-03-21 Múzeum SNP zmluva o dielo 87k €
2015-10-22 Slovak Business Agency Zmluva o úvere číslo 09/2015/0007 50k €
2012-12-04 Špeciálna základná škola, Banská Štiavnica Zmluva o dielo: Rekonštrukcia kotolne a vykurovacieho systému 24k €
2017-08-09 Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta UK v Martine Zmluva o dielo 24k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROENERGIA, s.r.o. „v konkurze“ nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2023-10-11
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu PROENERGIA, s.r.o., so sídlom Laskomerská 2, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 31 608 353, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, odd. Sro, vložka č. 1986/S, takto
bankruptcy
2023-09-08
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu PROENERGIA, s.r.o., so sídlom Laskomerská 2, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 31 608 353, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, odd. Sro, vložka č. 1986/S, správcom konkurznej podstaty ktorého je K.R.E. konkurzy a reštrukturalizácie, v.o.s., so sídlom kancelárie Tehelná 189, 960 01 Zvolen, takto
bankruptcy
2022-04-19
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu PROENERGIA, s.r.o., so sídlom Laskomerská 2, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 31 608 353, ktorého správcom konkurznej podstaty je spoločnosť K.R.E. konkurzy a reštrukturalizácie, v.o.s., so sídlom kancelárie Tehelná 189, 960 01 Zvolen, IČO: 47 791 551, značka správcu S1716, o návrhu správcu na priznanie paušálnej odmeny do konania prvej schôdze veriteľov, takto
bankruptcy
2022-04-19
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu PROENERGIA, s.r.o., so sídlom Laskomerská 2, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 31 608 353, ktorého správcom konkurznej podstaty je spoločnosť K.R.E. konkurzy a reštrukturalizácie, v.o.s., so sídlom kancelárie Tehelná 189, 960 01 Zvolen, IČO: 47 791 551, značka správcu S1716, o návrhu predbežného správcu na priznanie odmeny a hotových výdavkov, takto
bankruptcy
2021-07-21
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci navrhovateľa - dlžníka PROENERGIA, s.r.o., IČO: 31 608 353, so sídlom Laskomerská 2, 974 01 Banská Bystrica, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, odd. Sro, vložka č. 1986/S, právne zastúpený Advokátska kancelária POLÁČEK & partneri s.r.o., IČO: 47 257 032, so sídlom Dlhá ulica 2039/6, 974 05 Banská Bystrica, o návrhu dlžníka na vyhlásenie konkurzu na jeho majetok, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31608353/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31608353/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31608353",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →