SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ZŤK, spol. s r.o.
- IČO31606598
- DIČ2020439762
- IČ DPHSK2020439762
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bodiná, SK. Pôsobí v odvetví 2553, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.54mil. €
↗ +67.4% YoY
EBITDA · 2024
349k €
Čistý zisk · 2024
250k €
Aktíva spolu
1.67mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 517k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
334 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.54 mil. € | 349k € | 250k € | 1.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.52 mil. € | 55k € | 9 374 € | 937k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.72 mil. € | 65k € | 21k € | 1 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.23 mil. € | 88k € | 28k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.29 mil. € | 28k € | -30k € | 821k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.54 M € | 1.52 M € | 1.72 M € | 2.23 M € | 1.29 M € | 1.34 M € |
| EBITDA | 349 tis. € | 55 tis. € | 65 tis. € | 88 tis. € | 28 tis. € | 205 tis. € |
| EBITDA marža | 13.7 % | 3.6 % | 3.8 % | 3.9 % | 2.2 % | 15.3 % |
| Čistý zisk | 250 tis. € | 9 tis. € | 21 tis. € | 28 tis. € | -30 tis. € | 116 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.67 M € | 937 tis. € | 1.00 M € | 1.02 M € | 821 tis. € | 967 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Zaťko
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Zaťko
MĽ
Konateľ
Mgr. Ľubica Zaťková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Ľubica Zaťková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-05-16 | — |
| Jozef Zaťko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-03-31 | — |
| Jozef Zaťko | Konateľ | 2011-10-10 | — |
| Ing. Vladimír Zaťko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-07-16 | 2021-03-30 |
| Mgr. Ľubica Zaťková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-07-16 | 2023-05-15 |
| Jozef Zaťko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-11-17 | 2021-03-30 |
| Daniela Zaťková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-23 | 2019-07-15 |
| Ing. Jozef Zaťko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-23 | 2011-11-16 |
| Daniela Zaťková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-05-16 | 2003-09-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Zaťko
Ľubica Zaťková
Jozef Zaťko
Vladimír Zaťko
Daniela Zaťková
Jozef Zaťko
Daniela Zaťková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ZŤK, spol. s r.o.RPO
Sídlo
177
Vznik
1994-05-16 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31606598RPO
DIČ
2020439762FS
IČ DPH
SK2020439762 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bodiná
Krajina
SK
IBAN
SK9802000000000373044372FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-01-29 | Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. | Zmluva o dielo č. ZoD/2/2021 Nepravidelné stavebné práce, ktoré nepodliehajú stavebnému povoleniu | 470k € |
| 2019-05-09 | Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. | Zmluva o dielo č. ZOD/08/2019 - Nepravidelné stavebné práce, ktoré nepodliehajú stavebnému povoleniu | 403k € |
| 2023-07-18 | Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. | Zmluva o dielo č. ZoD/13/2023 | 238k € |
| 2018-03-29 | Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. | Zmluva o dielo č. ZoD/2/2018 Stavebné práce, ktoré nepodliehajú stavebnému povoleniu | 232k € |
| 2017-07-03 | Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. | Zmluva o dielo č. ZoD/13/2017 Stavebné práce, ktoré nepodliehajú stavebnému povoleniu, na objektoch vo vlastníctve SSDZ, a.s. | 199k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZŤK, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31606598/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31606598/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31606598", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →