🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · SK

MVE Slovakia, s.r.o.

IČO31605940DIČ2020476161IČ DPHSK2020476161NACE3511 · Výroba elektrinyEST.1994 · 32r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 97/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 97/100
A+
97/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
921k €
↘ -39.1% YoY
EBITDA · 2025
443k €
Čistý zisk · 2025
177k €
Aktíva spolu
5.75mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 97/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MVE Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 921k € 443k € 177k € 5.75 mil. € RUZ závierka
2024 1.51 mil. € 1.2 mil. € 805k € 6.1 mil. € RUZ závierka
2023 4.12 mil. € 2.54 mil. € 1.86 mil. € 6 mil. € RUZ závierka
2022 930k € 412k € 155k € 4.14 mil. € RUZ závierka
2021 731k € 680k € 363k € 5.11 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby921 tis. €1.51 M €4.12 M €930 tis. €731 tis. €370 tis. €
EBITDA443 tis. €1.20 M €2.54 M €412 tis. €680 tis. €898 tis. €
EBITDA marža48.1 %79.6 %61.7 %44.3 %93.1 %242.7 %
Čistý zisk177 tis. €805 tis. €1.86 M €155 tis. €363 tis. €483 tis. €
Aktíva spolu5.75 M €6.10 M €6.00 M €4.14 M €5.11 M €4.77 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Konateľ
Ing. Ivan Gajdoš
Od 1996-07-17
IR
Konateľ
Ing. Roman Gajdoš
Od 1994-05-03
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Johann Breiteneder
Od 2001-09-19
Do 2010-04-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Johann Breiteneder Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-09-29 2001-09-18
Ing. Ivan Gajdoš Konateľ 1998-04-07 2003-03-23
Ing. Ivan Gajdoš Konateľ 1996-07-17 2017-01-11
Ing. Peter Dušička, CSc. Konateľ 1994-05-03 2003-03-23
Ing. Peter Dušička, CSc. Konateľ 1994-05-03 2005-01-01
Ing. Peter Dušička, CSc. Konateľ 1994-05-03 2005-01-27
Ing. Roman Gajdoš Konateľ 1994-05-03 2017-01-11
Ing. Roman Gajdoš Konateľ 1994-05-03 2003-03-23
Johann Breiteneder Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-05-03 1999-09-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Hannelore Breiteneder
od 2017-07-24
Bettina Breiteneder
od 2017-07-20
Caroline Breiteneder
od 2017-07-20
Johann Breiteneder
od 2017-07-20
Alma Radel
od 2017-07-20
Hanelore Breiteneder
od 2017-07-20 · do 2017-07-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MVE Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Novomeského 122/6
Vznik
1994-05-03 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31605940RPO
DIČ
2020476161FS
IČ DPH
SK2020476161 · aktívneFS
NACE
3511 · Výroba elektriny
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK4211110000001470796001FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31605940/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31605940/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31605940",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.