SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Obecná píla Ľubietová, spol. s r.o.

  • IČO31605397
  • DIČ2020454931
  • IČ DPHSK2020454931
  • NACE1611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Ľubietová, SK. Pôsobí v odvetví 1611, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
867k €
↗ +11.4% YoY
EBITDA · 2024
-49k €
Čistý zisk · 2024
-85k €
Aktíva spolu
445k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 34k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 318k 636k 963k 2019 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 867k € -49k € -85k € 445k € RUZ závierka
2023 779k € -82k € -92k € 405k € RUZ závierka
2022 876k € 103k € 72k € 483k € RUZ závierka
2021 873k € 136k € 98k € 407k € RUZ závierka
2019 604k € 21k € -11k € 341k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120192018
Tržby867 tis. €779 tis. €876 tis. €873 tis. €604 tis. €780 tis. €
EBITDA-49 tis. €-82 tis. €103 tis. €136 tis. €21 tis. €84 tis. €
EBITDA marža-5.6 %-10.5 %11.7 %15.6 %3.5 %10.8 %
Čistý zisk-85 tis. €-92 tis. €72 tis. €98 tis. €-11 tis. €40 tis. €
Aktíva spolu445 tis. €405 tis. €483 tis. €407 tis. €341 tis. €373 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Konateľ
Ing. Jozef Piliar
Od 2023-04-17
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ján Doboš
Od 2016-06-01
IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Pavol Černák
Od 2016-06-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Katarína Kubišová Člen dozorného orgánu 2016-06-01
Ing. Peter Pyšný Člen dozorného orgánu 2016-06-01 2020-08-31
Ing. Peter Pyšný Člen dozorného orgánu 2016-06-01 2020-09-11
Emília Briaková Konateľ 2015-12-18 2023-06-06
Emília Briaková Konateľ 2015-12-18 2023-04-17
Ing. Alena Kováčová Člen dozorného orgánu 2012-06-21 2012-11-22
Ing. Alena Kováčová Člen dozorného orgánu 2012-06-21 2013-02-13
Ing. Ján Doboš Člen dozorného orgánu 2012-06-21 2013-02-13
Ing. Ján Doboš Člen dozorného orgánu 2012-06-21 2012-11-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Piliar
od 2024-01-16 · do 2024-06-10
Emília Briaková
od 2017-07-03 · do 2024-01-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Obecná píla Ľubietová, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Zábava 442/44
Vznik
1994-04-21 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31605397RPO
DIČ
2020454931FS
IČ DPH
SK2020454931 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Ľubietová
Krajina
SK
IBAN
SK4956000000001202046001FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 34k € celková hodnota 2024-10-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-02-08 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Kúpna zmluva č. 14/2018 18k €
2024-10-18 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Horehronie Kúpna zmluva 14k €
2023-06-30 Obec Ľubietová , Nám. V. Dunajského 1/1, Ľubietová Kúpna zmluva 9 600 €
2023-07-07 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Horehronie Kúpna zmluva 8 000 €
2013-04-23 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Čierny Balog Kúpna zmluva 2 600 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Obecná píla Ľubietová, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31605397/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31605397/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31605397",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →