SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Mestské lesy, spol. s r.o.

  • IČO31603271
  • DIČ2020430632
  • IČ DPHSK2020430632
  • NACE0210 · Lesné hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Ružomberok, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo, 18 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.97mil. €
↗ +18.7% YoY
EBITDA · 2025
99k €
Čistý zisk · 2025
31k €
Aktíva spolu
620k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
18
Σ 158k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 716k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.97 mil. € 99k € 31k € 620k € RUZ závierka
2024 1.66 mil. € 81k € 20k € 656k € RUZ závierka
2023 1.46 mil. € 90k € 29k € 734k € RUZ závierka
2022 1.59 mil. € 68k € 23k € 747k € RUZ závierka
2021 1.49 mil. € 83k € 38k € 669k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.97 M €1.66 M €1.46 M €1.59 M €1.49 M €1.27 M €
EBITDA99 tis. €81 tis. €90 tis. €68 tis. €83 tis. €40 tis. €
EBITDA marža5 %4.9 %6.2 %4.3 %5.6 %3.1 %
Čistý zisk31 tis. €20 tis. €29 tis. €23 tis. €38 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu620 tis. €656 tis. €734 tis. €747 tis. €669 tis. €546 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Milan Dolňan
Od 2025-06-20
PM
Člen dozorného orgánu
Pavol Majko
Od 2025-06-20
IM
Člen dozorného orgánu
Ing.arch. Marianna Medvecká
Od 2023-02-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Neštepný Člen dozorného orgánu 2023-02-01
Juraj Šrámek Člen dozorného orgánu 2023-02-01
Ing. Milan Šlávka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-12-08
Vojtech Macko Konateľ 2019-06-01
Ing. Milan Šlávka Konateľ 2007-01-09
PhDr. Mária Kramárová Člen dozorného orgánu 2019-06-01 2023-01-31
PhDr. Mária Kramárová Člen dozorného orgánu 2019-06-01 2023-02-01
Ing. Michal Slašťan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-06 2018-06-20
Ing. Milan Šlávka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-06 2021-12-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Mestské lesy, spol. s r.o.RPO
Sídlo
J.Jančeka 34
Vznik
1994-03-22 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31603271RPO
DIČ
2020430632FS
IČ DPH
SK2020430632 · aktívneFS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Ružomberok
Krajina
SK
IBAN
SK8702000000001699546342FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
18 zmlúv 158k € celková hodnota 2025-10-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-02-15 HOREZZA, a.s. Zmluva o združení činností a finančných prostriedkov 90k €
2023-04-18 Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Zmluva 1300136073 39k €
2025-04-28 Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Zmluva 1300140030 22k €
2014-12-03 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. ZA02577 19k €
2019-05-28 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Zmluva o dielo 16k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mestské lesy, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31603271/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31603271/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31603271",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →