SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DEDRA TRUST s.r.o.
- IČO31602142
- DIČ2020446010
- NACE4687
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 4687, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 22/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
18k €
Zisk -403 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
18k €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2024
196 €
Čistý zisk · 2024
-403 €
Aktíva spolu
123k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
6
Σ 55k €
Kredit
E· 22/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 842 €
Dlh zdravotnej poisťovne
7 264 €
Dlh sociálnej poisťovne
11k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
17 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
22 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18k € | 196 € | -403 € | 123k € | RUZ závierka |
| 2023 | 18k € | 196 € | -403 € | 123k € | RUZ závierka |
| 2022 | 43k € | 4 326 € | 3 677 € | 106k € | RUZ závierka |
| 2021 | 34k € | 3 471 € | 3 471 € | 64k € | RUZ závierka |
| 2020 | 19k € | 968 € | 872 € | 30k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18 tis. € | 18 tis. € | 43 tis. € | 34 tis. € | 19 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA | 196 € | 196 € | 4 tis. € | 3 tis. € | 968 € | -2 tis. € |
| EBITDA marža | 1.1 % | 1.1 % | 10 % | 10.3 % | 5.1 % | -32.5 % |
| Čistý zisk | -403 € | -403 € | 4 tis. € | 3 tis. € | 872 € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 123 tis. € | 123 tis. € | 106 tis. € | 64 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Imrich Drappan
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Mgr. Helena Drappanová
II
Konateľ
Ing. Imrich Drappan
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Milan Pavkov | Konateľ | 2010-07-01 | 2016-04-06 |
| Milan Pavkov | Konateľ | 2010-07-01 | 2016-03-01 |
| Jana Pavkovová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-05 | 2017-05-30 |
| Marian Pavkov | Konateľ | 1999-04-21 | 2010-06-30 |
| Marian Pavkov | Konateľ | 1999-04-21 | 2010-07-26 |
| Jana Pavkovová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-03-07 | 2010-06-04 |
| Václav Kapec | Konateľ | 1994-03-07 | 1999-04-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
DEDRA TRUST s.r.o.RPO
Sídlo
Moravská 7
Vznik
1994-03-07 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31602142RPO
DIČ
2020446010FS
NACE
4687
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-06-28 | Obec Starý Tekov | Zmluva o dielo | 16k € |
| 2024-01-29 | Obec Čaka | Zmluva o dielo | 9 920 € |
| 2024-02-05 | Obec Čajkov, Čajkov 210 | MANDÁTNA ZMLUVA | 8 100 € |
| 2022-03-07 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - Projektová dokumentácia pre stavbu VS Veľké Kozmálovce-rekonštrukcia prevádzkovej budovy | 7 400 € |
| 2022-03-07 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - Projektová dokumentácia pre stavbu VS Veľké Kozmálovce-rekonštrukcia prevádzkovej budovy | 7 400 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DEDRA TRUST s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31602142/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31602142/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31602142", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →