SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGROCHOV, s.r.o.
- IČO31601898
- DIČ2020474247
- IČ DPHSK2020474247
- NACE0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Krupina, SK. Pôsobí v odvetví Chov ost.dobytka,byvolov, 12 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
44k €
↘ -11.1% YoY
EBITDA · 2024
27k €
Čistý zisk · 2024
3 997 €
Aktíva spolu
262k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
12
Σ 38k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 44k € | 27k € | 3 997 € | 262k € | RUZ závierka |
| 2023 | 49k € | 36k € | 2 183 € | 283k € | RUZ závierka |
| 2022 | 38k € | 28k € | 6 399 € | 243k € | RUZ závierka |
| 2021 | 52k € | 20k € | -3 912 € | 266k € | RUZ závierka |
| 2020 | 42k € | 17k € | -3 773 € | 276k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 44 tis. € | 49 tis. € | 38 tis. € | 52 tis. € | 42 tis. € | 53 tis. € |
| EBITDA | 27 tis. € | 36 tis. € | 28 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA marža | 62.6 % | 72.3 % | 74.6 % | 38.5 % | 41.5 % | 67.3 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 2 tis. € | 6 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | -14 tis. € |
| Aktíva spolu | 262 tis. € | 283 tis. € | 243 tis. € | 266 tis. € | 276 tis. € | 284 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavel Jombík
PJ
Konateľ
Pavel Jombík
PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Jombík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Jombík | Konateľ | 2008-10-23 | — |
| Peter Jombík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-10-30 | 2022-05-18 |
| Pavel Jombík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-12-15 | 2022-05-18 |
| Pavel Jombík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-04-03 | 1998-12-14 |
| Emília Kederová | Člen dozorného orgánu | 1994-03-03 | 1998-12-14 |
| Ing. Ivan Teplický | Konateľ | 1994-03-03 | 1996-01-17 |
| Ján Korčok | Člen dozorného orgánu | 1994-03-03 | 1998-12-14 |
| Mária Cibuľová | Člen dozorného orgánu | 1994-03-03 | 1998-12-14 |
| Pavel Jombík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-03-03 | 1996-04-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AGROCHOV, s.r.o.RPO
Sídlo
Bebrava
Vznik
1994-03-03 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31601898RPO
DIČ
2020474247FS
IČ DPH
SK2020474247 · aktívneFS
NACE
0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Krupina
Krajina
SK
IBAN
SK2902000000000439542412FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-30 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/01842 o poskytnutí dotácie na sucho | 7 357 € |
| 2012-10-02 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | zmluva o poskytnutí služby č. 1351/2012/VDJ | 5 903 € |
| 2021-12-31 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 132/2021/DK | 5 729 € |
| 2022-10-17 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2022/02717 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 5 207 € |
| 2025-11-16 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. SPZ2025/02223 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 5 128 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROCHOV, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31601898/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31601898/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31601898", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →