SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FEROMEX, s.r.o.
- IČO31598544
- DIČ2020463357
- IČ DPHSK2020463357
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.36 mil. €
Zisk 544k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.36mil. €
↗ +8.5% YoY
EBITDA · 2024
715k €
Čistý zisk · 2024
544k €
Aktíva spolu
1.08mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
65 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.36 mil. € | 715k € | 544k € | 1.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.17 mil. € | 103k € | 51k € | 902k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.26 mil. € | 93k € | 36k € | 951k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.68 mil. € | 91k € | 35k € | 891k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.56 mil. € | 88k € | 34k € | 756k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.36 M € | 2.17 M € | 2.26 M € | 1.68 M € | 1.56 M € | 1.98 M € |
| EBITDA | 715 tis. € | 103 tis. € | 93 tis. € | 91 tis. € | 88 tis. € | 184 tis. € |
| EBITDA marža | 30.3 % | 4.7 % | 4.1 % | 5.4 % | 5.6 % | 9.3 % |
| Čistý zisk | 544 tis. € | 51 tis. € | 36 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € | 113 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.08 M € | 902 tis. € | 951 tis. € | 891 tis. € | 756 tis. € | 825 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Konateľ
Marek Pácalt
PK
Konateľ
Peter Kovalík
DI
Konateľ
Dipl. Ing. Peter Šindléry
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marek Pácalt | Konateľ | 2025-05-20 | 2025-09-25 |
| Dipl. Ing. Peter Šindléry | Konateľ | 2022-04-27 | 2025-05-21 |
| Dipl. Ing. Peter Šindléry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-04-27 | 2025-05-21 |
| Dipl.Ing Peter Šindléry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-08-23 | 2022-04-26 |
| Dipl.Ing Peter Šindléry | Konateľ | 1997-08-05 | 2022-04-26 |
| Dipl.Ing Peter Šindléry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-08-05 | 1999-08-22 |
| Eva Chladekova | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-01-13 | 1997-08-04 |
| Giancarlo Bonistalli | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-01-13 | 1997-08-04 |
| Mária Chládeková | Konateľ | 1994-01-13 | 1997-08-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
FEROMEX, s.r.o.RPO
Sídlo
Landererova 12
Vznik
1994-01-13 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31598544RPO
DIČ
2020463357FS
IČ DPH
SK2020463357 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002943264473FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FEROMEX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31598544/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31598544/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31598544", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →