SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 GE Vernova Slovakia s. r. o.

  • IČO31587569
  • DIČ2020457802
  • IČ DPHSK2020457802
  • LEI635400RLMARKZJ4CV538
  • NACE6220

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6220.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 87/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
713k €
EBITDA · 2025
7 912 €
Čistý zisk · 2025
-47k €
Aktíva spolu
1.34mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 87/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 713k € 7 912 € -47k € 1.34 mil. € RUZ závierka
2024 -1.27 mil. € -1.49 mil. € 174k € RUZ závierka
2023 1.26 mil. € -384k € -295k € 857k € RUZ závierka
2022 2.01 mil. € -450k € -365k € 1.28 mil. € RUZ závierka
2021 3.63 mil. € 76k € 41k € 1.65 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby713 tis. €1.26 M €2.01 M €3.63 M €3.89 M €
EBITDA8 tis. €-1.27 M €-384 tis. €-450 tis. €76 tis. €181 tis. €
EBITDA marža1.1 %-30.4 %-22.4 %2.1 %4.7 %
Čistý zisk-47 tis. €-1.49 M €-295 tis. €-365 tis. €41 tis. €130 tis. €
Aktíva spolu1.34 M €174 tis. €857 tis. €1.28 M €1.65 M €1.94 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PB
Konateľ
Peter Buček
Od 2021-11-12
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Nižník
Od 2016-10-01
Do 2021-11-12
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Nižník
Od 2016-10-01
Do 2021-12-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Dušan Polák Konateľ 2012-04-01 2018-09-30
Ing. Dušan Polák Konateľ 2012-04-01 2018-08-27
Ing. Petr Brzezina Konateľ 2009-07-31 2016-04-01
Ing. Petr Brzezina Konateľ 2009-07-31 2016-03-31
Ing. Bohumila Chrappová Konateľ 2007-03-01 2016-09-29
Ing. Bohumila Chrappová Konateľ 2007-03-01 2016-09-30
Martin Halaš Konateľ 2006-09-01 2007-04-20
Martin Halaš Konateľ 2006-09-01 2007-02-28
Ing. Andrej Žiarovský Konateľ 2005-12-01 2006-09-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Buček
od 2022-03-01
Ladislav Nižník
od 2017-09-05 · do 2022-03-01
Dušan Polák
od 2017-09-05 · do 2018-10-16
Ernst Frederik Kraaij
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Arjan Cornelis van der Linde
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Arjan Hendrich Veenstra
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GE Vernova Slovakia s. r. o.RPO
Sídlo
Prievozská 4/16633
Vznik
1993-06-16 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31587569RPO
DIČ
2020457802FS
IČ DPH
SK2020457802 · aktívneFS
LEI
635400RLMARKZJ4CV538GLEIF
NACE
6220
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2711110000001264670010FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-03-26 Žilinská teplárenská, a.s. Zmluva o dielo 432k €
2012-05-29 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. Revízia 4 ks výkonových vypínačov S1-245 kV – pneumatický pohon v ESt P. Bystrica 223k €
2017-06-29 Žilinská teplárenská, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 0 €
2014-02-28 Žilinská teplárenská, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GE Vernova Slovakia s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31587569/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31587569/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31587569",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →