🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · SK
DoMo - PROTECTION s.r.o.
IČO31585451DIČ2020453677IČ DPHSK2020453677NACE4222 · Výstavba elektr.sietíEST.1993 · 33r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.3mil. €
↗ +2.5% YoY
EBITDA · 2024
413k €
Čistý zisk · 2024
163k €
Aktíva spolu
3.09mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
19
Σ 1.03 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DoMo - PROTECTION s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.3 mil. € | 413k € | 163k € | 3.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.24 mil. € | 228k € | 28k € | 2.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.13 mil. € | 408k € | 195k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.74 mil. € | 316k € | 128k € | 1.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.81 mil. € | 410k € | 202k € | 1.49 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.30 M € | 2.24 M € | 2.13 M € | 1.74 M € | 1.81 M € | 1.67 M € |
| EBITDA | 413 tis. € | 228 tis. € | 408 tis. € | 316 tis. € | 410 tis. € | 383 tis. € |
| EBITDA marža | 18 % | 10.2 % | 19.2 % | 18.2 % | 22.6 % | 22.9 % |
| Čistý zisk | 163 tis. € | 28 tis. € | 195 tis. € | 128 tis. € | 202 tis. € | 179 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.09 M € | 2.01 M € | 1.62 M € | 1.51 M € | 1.49 M € | 1.45 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-09-05 | Fond na podporu športu | Zmluva o príspevku na projekt podpory športu č. Z-2023/001-11 | 871k € |
| 2011-03-19 | Ministerstvo hospodárstva SR | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY KaHR-21SP-0901/0072/10 | 312k € |
| 2024-08-09 | Horská záchranná služba | Rámcová dohoda | 113k € |
| 2013-05-30 | VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK | Zmluva o dielo | 99k € |
| 2014-06-24 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 90k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Darina Miartušová
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Miartuš
DM
Konateľ
Darina Miartušová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Roman Miartuš | Konateľ | 1997-01-01 | — |
| Darina Miartušová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-29 | 2022-03-23 |
| Roman Miartuš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-29 | 2022-03-23 |
| Darina Miartušová | Konateľ | 2004-05-26 | 2017-06-15 |
| Roman Miartuš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-07-20 | 2004-05-28 |
| Darina Miartušová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-28 | 1999-07-19 |
| Roman Miartuš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-28 | 1999-07-19 |
| Darina Miartušová | Konateľ | 1997-09-16 | 1999-07-19 |
| Roman Miartuš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-09-16 | 1999-01-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Roman Miartuš
Darina Miartušová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DoMo - PROTECTION s.r.o.RPO
Sídlo
Zvolenská cesta 85
Vznik
1993-05-04 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31585451RPO
DIČ
2020453677FS
IČ DPH
SK2020453677 · aktívneFS
NACE
4222 · Výstavba elektr.sietí
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0211000000002945277622FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31585451/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31585451/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31585451", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.