SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DOXX RESTAURANT, s. r. o.

  • IČO31579060
  • DIČ2020448771
  • IČ DPHSK2020448771
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 14 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.52 mil. € Zisk 55k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.52mil. €
↗ +9.6% YoY
EBITDA · 2025
237k €
Čistý zisk · 2025
55k €
Aktíva spolu
2.96mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
14
Σ 27k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 553k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.52 mil. € 237k € 55k € 2.96 mil. € RUZ závierka
2024 1.39 mil. € 207k € 16k € 2.89 mil. € RUZ závierka
2023 1.25 mil. € 190k € 4 631 € 2.92 mil. € RUZ závierka
2022 960k € 169k € 2 967 € 3.04 mil. € RUZ závierka
2021 403k € 88k € -90k € 3.01 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.52 M €1.39 M €1.25 M €960 tis. €403 tis. €473 tis. €
EBITDA237 tis. €207 tis. €190 tis. €169 tis. €88 tis. €82 tis. €
EBITDA marža15.5 %14.9 %15.2 %17.6 %21.8 %17.4 %
Čistý zisk55 tis. €16 tis. €5 tis. €3 tis. €-90 tis. €-143 tis. €
Aktíva spolu2.96 M €2.89 M €2.92 M €3.04 M €3.01 M €3.09 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Milan Šmehyl
Od 2019-06-04
IE
Konateľ
Ing. Eva Šmehylová
Od 2007-01-19
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Elena Šmehylová
Od 2022-05-21
Do 2022-06-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Elena Šmehylová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-06-04 2022-05-20
Ing. Eva Šmehýlová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-06-04 2022-06-23
Ing. Milan Šmehyl Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-06-04 2022-06-23
Eva Šmehýlová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-04-11 2019-06-03
Eva Šmehylová Konateľ 2007-01-19 2019-06-03
Eva Šmehýlová Konateľ 2007-01-19 2017-06-27
Ing. Milan Šmehýl Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-22 2019-06-03
Ing. Milan Šmehýl Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-06-28 2003-04-15
Ing. Milan Šmehýl Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-11-06 2002-06-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DOXX RESTAURANT, s. r. o.RPO
Sídlo
Kálov 356
Vznik
1993-01-26 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31579060RPO
DIČ
2020448771FS
IČ DPH
SK2020448771 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7711000000002941069770FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 27k € celková hodnota 2025-09-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-09-05 Štátny komorný orchester Žilina Rámcová dohoda 20k €
2025-04-02 Slovenská inovačná a energetická agentúra* ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI 12k €
2023-08-25 Hotelová akadémia, Hlinská 31, Žilina Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania 5 184 €
2025-04-04 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Hotel Dubná skala roadshow ZA+TN 3 577 €
2024-08-30 Hotelová akadémia, Hlinská 31, Žilina Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania 2 930 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DOXX RESTAURANT, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31579060/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31579060/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31579060",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →