SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 J Á N O Š, s.r.o.

  • IČO31577890
  • DIČ2020430423
  • IČ DPHSK2020430423
  • NACE0145 · Chov oviec a kôz

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Ružomberok, SK. Pôsobí v odvetví Chov oviec a kôz, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 64/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
565k €
↗ +20.8% YoY
EBITDA · 2024
90k €
Čistý zisk · 2024
8 629 €
Aktíva spolu
987k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
10
Σ 66k €
Kredit
C· 64/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 2 913 €
Dlh sociálnej poisťovne 5 723 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
64 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 205k 410k 621k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 565k € 90k € 8 629 € 987k € RUZ závierka
2023 468k € 80k € 5 099 € 606k € RUZ závierka
2022 372k € 30k € -22 € 505k € RUZ závierka
2021 327k € 27k € 195 € 507k € RUZ závierka
2020 319k € 27k € 665 € 568k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby565 tis. €468 tis. €372 tis. €327 tis. €319 tis. €405 tis. €
EBITDA90 tis. €80 tis. €30 tis. €27 tis. €27 tis. €51 tis. €
EBITDA marža16 %17.1 %8 %8.3 %8.5 %12.6 %
Čistý zisk9 tis. €5 tis. €-22 €195 €665 €944 €
Aktíva spolu987 tis. €606 tis. €505 tis. €507 tis. €568 tis. €546 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Anna Jánošová
Od 2022-05-21
PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Jánoš
Od 2022-05-21
MA
Konateľ
Mgr. Anna Jánošová
Od 2019-07-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Jánoš Konateľ 2010-08-01
Mgr. Anna Jánošová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-08-09 2022-05-20
Ing. Vlasta Jánošová Konateľ 2010-08-01 2010-08-01
Peter Jánoš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-08-01 2022-05-20
Peter Jánoš Konateľ 2010-08-01 2010-08-01
Vojtech Jánoš Konateľ 2010-08-01 2010-08-01
Vojtech Jánoš Konateľ 2010-08-01 2010-08-01
Peter Jánoš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-13 2010-07-31
Igor Zachar Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-18 2006-05-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Jánoš
od 2024-03-19
Anna Jánošová
od 2019-09-19
Peter Jánoš
od 2017-07-21 · do 2024-03-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
J Á N O Š, s.r.o.RPO
Sídlo
Bystrická cesta 68
Vznik
1993-01-08 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31577890RPO
DIČ
2020430423FS
IČ DPH
SK2020430423 · aktívneFS
NACE
0145 · Chov oviec a kôz
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Ružomberok
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002621706750FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 66k € celková hodnota 2025-05-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-11-30 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 878/2021/OV 16k €
2024-11-26 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRZ2024/01901 o poskytnutí dotácie na živočíšnu výrobu 13k €
2024-10-28 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2024/02519 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 9 760 €
2021-09-30 Slovenský pozemkový fond Zmluva o prevode vlastníctva č. 01288/2021-PKZP-K40151/21.00 - J Á N O Š, s.r.o, k.ú. Lúčky, obec Lúčky, okres Ružomberok 9 698 €
2023-11-09 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2023/02161 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 8 846 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
J Á N O Š, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31577890/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31577890/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31577890",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →