🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · SK

Tao Scorpi, s.r.o.

IČO31571174DIČ2021066949IČ DPHSK2021066949NACE5811 · Vydávanie kníhEST.1992 · 34r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
416k €
↗ +103.9% YoY
EBITDA · 2024
46k €
Čistý zisk · 2024
1 465 €
Aktíva spolu
124k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
10
Σ 183k €
EU projekty
1
Σ 166k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Tao Scorpi, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 151k 302k 458k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 416k € 46k € 1 465 € 124k € RUZ závierka
2023 204k € 17k € 1 109 € 247k € RUZ závierka
2022 0 € 0 € RUZ závierka
2021 204k € 17k € 1 109 € 247k € RUZ závierka
2020 201k € 10k € 418 € 96k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby416 tis. €204 tis. €204 tis. €201 tis. €165 tis. €
EBITDA46 tis. €17 tis. €17 tis. €10 tis. €14 tis. €
EBITDA marža11 %8.1 %8.1 %5.2 %8.7 %
Čistý zisk1 tis. €1 tis. €0 €1 tis. €418 €684 €
Aktíva spolu124 tis. €247 tis. €0 €247 tis. €96 tis. €76 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 183k € celková hodnota 2026-03-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-02-08 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o vyplňovacom práve k blankozmenke č. MK-ZoVPBA-06/2021/SOIROPPO3-302031H623 150k €
2020-03-09 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o poskytnutí NFP č. MK-121/2020/SOIROPPO3-302031H623 150k €
2023-12-08 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. MK-ZP-75/2023/SOIROPPO3-302031H623 108k €
2020-03-16 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Kúpna zmluva 66k €
2026-03-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy 22k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Diamant
Od 2011-05-31
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Petra Sarčáková
Od 2011-05-31
DD
Konateľ
Dušan Diamant
Od 2011-04-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Petra Sarčáková Konateľ 2011-04-29
Dušan Diamant Konateľ 1998-12-10 2011-05-30
Dušan Diamant Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-10 2011-05-30
Dušan Diamant Konateľ 1998-12-10 2011-04-28
Janka Diamantová Konateľ 1998-12-10 2011-05-30
Janka Diamantová Konateľ 1998-12-10 2011-04-28
Janka Diamantová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-10 2011-05-30
Dušan Diamant Konateľ 1992-09-29 1998-12-09
Dušan Diamant Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1992-09-29 1998-12-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Dušan Diamant
od 2018-01-31
Petra Sarčáková
od 2018-01-31
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Tao Scorpi, s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie Ľudovíta Štúra 5949/7
Vznik
1992-09-29 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31571174RPO
DIČ
2021066949FS
IČ DPH
SK2021066949 · aktívneFS
NACE
5811 · Vydávanie kníh
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK6711110000001393669008FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31571174/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31571174/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31571174",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.