SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ELEKTROFINIŠ spol. s r.o.

  • IČO31571026
  • DIČ2020470859
  • IČ DPHSK2020470859
  • NACE4321 · Elektrická inštalácia

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Rimavská Sobota, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 87/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
363k €
↗ +17.4% YoY
EBITDA · 2025
15k €
Čistý zisk · 2025
6 850 €
Aktíva spolu
247k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 87/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 132k 264k 399k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 363k € 15k € 6 850 € 247k € RUZ závierka
2024 309k € 11k € 4 961 € 217k € RUZ závierka
2023 335k € 26k € 18k € 222k € RUZ závierka
2022 336k € 15k € 6 036 € 216k € RUZ závierka
2021 220k € -4 112 € -14k € 263k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby363 tis. €309 tis. €335 tis. €336 tis. €220 tis. €268 tis. €
EBITDA15 tis. €11 tis. €26 tis. €15 tis. €-4 tis. €2 tis. €
EBITDA marža4.1 %3.6 %7.9 %4.5 %-1.9 %0.9 %
Čistý zisk7 tis. €5 tis. €18 tis. €6 tis. €-14 tis. €-18 tis. €
Aktíva spolu247 tis. €217 tis. €222 tis. €216 tis. €263 tis. €282 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erik Kovács
Od 2022-10-06
EK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ervin Kovács
Od 2022-10-06
EK
Konateľ
Erik Kovács
Od 2017-09-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ervín Kovács Konateľ 2017-06-28
Erik Kovács Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-26 2022-10-05
Vojtech Jonáš Konateľ 2017-06-28 2017-09-25
Ervin Kovács Konateľ 2016-12-08 2017-06-27
Vojtech Jónáš Konateľ 2016-12-08 2017-06-27
Ervin Kovács Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-06-21 2022-10-05
Vojtech Jónáš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-06-21 2017-09-25
Ervin Kovács Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-29 1999-06-20
Vojtech Jónáš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-29 1999-06-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Erik Kovács
od 2024-03-12
Ervín Kovács
od 2024-03-12
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ELEKTROFINIŠ spol. s r.o.RPO
Sídlo
Železničiarska 25
Vznik
1992-09-28 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31571026RPO
DIČ
2020470859FS
IČ DPH
SK2020470859 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Rimavská Sobota
Krajina
SK
IBAN
SK0652000000000005572016FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-10-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce“- Aktivita č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v zn 0 €
2017-06-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota Dohoda č. 17/31/050/26 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania ZUoZ 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELEKTROFINIŠ spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31571026/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31571026/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31571026",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →