SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EUROMAN s.r.o.
- IČO31449620
- DIČ2020377040
- IČ DPHSK2020377040
- NACE1395 · Výroba netkaného textilu
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Senica, SK. Pôsobí v odvetví Výroba netkaného textilu, 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
779k €
↗ +12.2% YoY
EBITDA · 2024
65k €
Čistý zisk · 2024
24k €
Aktíva spolu
856k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
9
Σ 36k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 779k € | 65k € | 24k € | 856k € | RUZ závierka |
| 2023 | 694k € | 61k € | 30k € | 887k € | RUZ závierka |
| 2022 | 510k € | 57k € | 37k € | 706k € | RUZ závierka |
| 2021 | 458k € | -5 355 € | -40k € | 838k € | RUZ závierka |
| 2020 | 417k € | 64k € | 16k € | 780k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 779 tis. € | 694 tis. € | 510 tis. € | 458 tis. € | 417 tis. € | 787 tis. € |
| EBITDA | 65 tis. € | 61 tis. € | 57 tis. € | -5 tis. € | 64 tis. € | -111 tis. € |
| EBITDA marža | 8.3 % | 8.8 % | 11.2 % | -1.2 % | 15.3 % | -14 % |
| Čistý zisk | 24 tis. € | 30 tis. € | 37 tis. € | -40 tis. € | 16 tis. € | -178 tis. € |
| Aktíva spolu | 856 tis. € | 887 tis. € | 706 tis. € | 838 tis. € | 780 tis. € | 819 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ZP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdenka Pisklová
ZP
Konateľ
Zdenka Pisklová
IJ
Konateľ
Ing. Ján Piskla
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ján Piskla | Konateľ | 2003-07-16 | 2020-01-17 |
| Zdenka Pisklová | Konateľ | 2003-07-16 | 2022-05-17 |
| Ing. Ján Piskla | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-04-26 | 2020-01-27 |
| Ing. Ján Piskla | Konateľ | 1999-04-26 | 2010-11-23 |
| Zdenka Pisklová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-04-26 | 2022-05-17 |
| Ing. Ján Piskla | Konateľ | 1994-02-04 | 1999-04-25 |
| Ing. Ján Piskla | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-02-04 | 1999-04-25 |
| Zdenka Pisklová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-02-04 | 1999-04-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EUROMAN s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 278
Vznik
1994-02-04 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31449620RPO
DIČ
2020377040FS
IČ DPH
SK2020377040 · aktívneFS
NACE
1395 · Výroba netkaného textilu
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Senica
Krajina
SK
IBAN
SK0709000000000253863912FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-11-08 | Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie | Kúpna zmluva č. 42024 - nákup automobilu | 36k € |
| 2017-07-20 | Fakultná nemocnica Trnava | Kúpna zmluva | 8 490 € |
| 2024-08-21 | Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava | Zmluva o zabezpečení praktického vyučovania žiakov | 2 € |
| 2023-08-08 | Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova 7859/39, 917 02 Trnava 2 | Zmluva o zabezpečení praktického vyučovania žiakov | 2 € |
| 2025-10-03 | Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica | EUROMAN s.r.o. - Zmluva o poskytovaní prakt. vyučovania žiakom (do 30.06.2026) | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EUROMAN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31449620/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31449620/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31449620", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →