SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Agrofarm, s.r.o.

  • IČO31444466
  • DIČ2020396620
  • IČ DPHSK2020396620
  • NACE0111 · Pestov.obilnín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Piešťany - Kocurice, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
296k €
↗ +19.3% YoY
EBITDA · 2025
40k €
Čistý zisk · 2025
29k €
Aktíva spolu
350k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 167k 333k 505k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 296k € 40k € 29k € 350k € RUZ závierka
2024 248k € -29k € -40k € 342k € RUZ závierka
2023 313k € -42k € -53k € 352k € RUZ závierka
2022 459k € 124k € 93k € 417k € RUZ závierka
2021 302k € 81k € 59k € 372k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby296 tis. €248 tis. €313 tis. €459 tis. €302 tis. €238 tis. €
EBITDA40 tis. €-29 tis. €-42 tis. €124 tis. €81 tis. €10 tis. €
EBITDA marža13.4 %-11.5 %-13.3 %27.1 %26.8 %4.3 %
Čistý zisk29 tis. €-40 tis. €-53 tis. €93 tis. €59 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu350 tis. €342 tis. €352 tis. €417 tis. €372 tis. €296 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Oravec
Od 2022-05-18
KO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kamil Oravec
Od 2022-05-18
KO
Konateľ
Kamil Oravec
Od 1993-09-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andrej Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-16 2022-05-17
Kamil Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-16 2022-05-17
Andrej Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-11-04 1999-03-15
Kamil Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-11-04 1999-03-15
Amália Lehutová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-01-30 1997-11-03
Andrej Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-01-30 1997-11-03
František Karkuš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-01-30 1997-11-03
Ing. Vladimír Oravec Konateľ 1996-01-30 2005-01-26
Ing. Vladimír Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-01-30 1997-11-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Agrofarm, s.r.o.RPO
Sídlo
ul. Družby 77
Vznik
1993-09-11 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31444466RPO
DIČ
2020396620FS
IČ DPH
SK2020396620 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany - Kocurice
Krajina
SK
IBAN
SK8302000000000092308212FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-06-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-28 Slovenský pozemkový fond Nájomná zmluva č. 01025/2022-PNZ -P40159/20.00 - Agrofarm, s.r.o. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Agrofarm, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31444466/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31444466/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31444466",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →