SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 ALBATROS, spol. s r.o.

  • IČO31443222
  • DIČ2020367283
  • IČ DPHSK2020367283
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 49/100 Zvýšené riziko
NIS2 Important Príloha · transport-land
Tržby · 2024 7.35 mil. € Zisk -104k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
7.35mil. €
↘ -0.2% YoY
EBITDA · 2024
12k €
Čistý zisk · 2024
-104k €
Aktíva spolu
2.47mil. €
Zamestnanci
100–149
Kredit
D· 49/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 4 520 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
49 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 7.35 mil. € 12k € -104k € 2.47 mil. € RUZ závierka
2023 7.36 mil. € 512k € 316k € 2.41 mil. € RUZ závierka
2022 6.45 mil. € 165k € 52k € 1.87 mil. € RUZ závierka
2021 5.78 mil. € 208k € 57k € 1.73 mil. € RUZ závierka
2020 4.89 mil. € 231k € 78k € 1.75 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby7.35 M €7.36 M €6.45 M €5.78 M €4.89 M €5.34 M €
EBITDA12 tis. €512 tis. €165 tis. €208 tis. €231 tis. €102 tis. €
EBITDA marža0.2 %6.9 %2.6 %3.6 %4.7 %1.9 %
Čistý zisk-104 tis. €316 tis. €52 tis. €57 tis. €78 tis. €-225 tis. €
Aktíva spolu2.47 M €2.41 M €1.87 M €1.73 M €1.75 M €1.83 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Uher
Od 2019-05-22
II
Konateľ
Ing. Ivan Uher
Od 2011-03-22
II
Konateľ
Ing. Ivan Uher
Od 2011-05-11
Do 2011-03-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vlasta Uherová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-09-29 2019-05-21
Ing. Ivan Uher Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-12-17 2003-09-28
Ing. Vlasta Uherová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-12-17 2003-09-28
Ing. Ivan Uher Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-08-24 2001-12-16
Ing. Ivan Uher Konateľ 1998-08-24 2011-05-10
Ing. Vlasta Uherová Konateľ 1996-03-12 2003-09-28
Ing. Vlasta Uherová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-03-12 2001-12-16
Ing. Vlasta Uherová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1993-10-01 1996-03-11
Ing. Vlasta Uherová Konateľ 1993-10-01 1996-03-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ALBATROS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Mliečany 61
Vznik
1993-10-01 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31443222RPO
DIČ
2020367283FS
IČ DPH
SK2020367283 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK3275000000004004883478FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2017-02-14 Finančné riaditeľstvo SR Dohoda o ukončení Nájomnej zmluvy č. 1/2007 zo dňa 28.02.2007 0 €
2016-12-15 Finančné riaditeľstvo SR Dodatok č. 3 0 €
2015-11-27 Finančné riaditeľstvo SR Dohoda o spätvzatí výpovede Nájomnej zmluvy zo dňa 28.02.2007 0 €
2015-06-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o absolventskej praxi 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
ALBATROS, spol. s r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · transport-land. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31443222/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31443222/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31443222",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →