SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BB systém spol. s r.o.
- IČO31441653
- DIČ2020416750
- IČ DPHSK2020416750
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bánovce nad Bebravou, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
478k €
Zisk 19k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
478k €
↗ +90.1% YoY
EBITDA · 2025
39k €
Čistý zisk · 2025
19k €
Aktíva spolu
105k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 478k € | 39k € | 19k € | 105k € | RUZ závierka |
| 2024 | 251k € | 63k € | 38k € | 76k € | RUZ závierka |
| 2023 | 211k € | -1 702 € | -24k € | 84k € | RUZ závierka |
| 2022 | 226k € | 25k € | 2 193 € | 97k € | RUZ závierka |
| 2021 | 291k € | -56k € | -69k € | 105k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 478 tis. € | 251 tis. € | 211 tis. € | 226 tis. € | 291 tis. € | 320 tis. € |
| EBITDA | 39 tis. € | 63 tis. € | -2 tis. € | 25 tis. € | -56 tis. € | 29 tis. € |
| EBITDA marža | 8.2 % | 25.1 % | -0.8 % | 10.9 % | -19.2 % | 9.1 % |
| Čistý zisk | 19 tis. € | 38 tis. € | -24 tis. € | 2 tis. € | -69 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 105 tis. € | 76 tis. € | 84 tis. € | 97 tis. € | 105 tis. € | 156 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Blažena Balážová
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Baláž
IV
konateľ
Ing. Vladimír Baláž
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Blažena Balážová | konateľka | 1993-08-04 | — |
| Blažena Balážová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-03-29 | 2006-10-31 |
| Ing. Vladimír Baláž | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-03-29 | 2006-10-31 |
| Blažena Balážová | Konateľ | 1996-03-21 | 2004-06-29 |
| Blažena Balážová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-03-21 | 1999-03-28 |
| Ing. Vladimír Baláž | konateľ | 1996-03-21 | 2022-05-16 |
| Ing. Vladimír Baláž | Konateľ | 1996-03-21 | 2004-06-29 |
| Ing. Vladimír Baláž | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-03-21 | 1999-03-28 |
| Blažena Balážová | Konateľ | 1993-08-04 | 1996-03-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BB systém spol. s r.o.RPO
Sídlo
J.Kačku 396/20
Vznik
1993-08-04 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31441653RPO
DIČ
2020416750FS
IČ DPH
SK2020416750 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bánovce nad Bebravou
Krajina
SK
IBAN
SK4402000000001470644382FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-10-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske | Dohoda č. 13/09/054/9/NP XXI/A o poskytnutí príspevku na podporu vytvarania pracovných miest v rámci projektu XXI/A | 5 478 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BB systém spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31441653/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31441653/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31441653", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →