SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Práčovne a čistiarne s.r.o. Nitra
- IČO31438890
- DIČ2020406047
- IČ DPHSK2020406047
- NACE9610
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 9610, 17 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
725k €
Zisk 44k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
725k €
↘ -46.6% YoY
EBITDA · 2024
148k €
Čistý zisk · 2024
44k €
Aktíva spolu
458k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
17
Σ 442k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
52 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 725k € | 148k € | 44k € | 458k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.36 mil. € | -97k € | -477k € | 641k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.34 mil. € | 237k € | -114k € | 1.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.21 mil. € | 22k € | -62k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.04 mil. € | 168k € | 27k € | 526k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 725 tis. € | 1.36 M € | 2.34 M € | 1.21 M € | 1.04 M € | 2.01 M € |
| EBITDA | 148 tis. € | -97 tis. € | 237 tis. € | 22 tis. € | 168 tis. € | 90 tis. € |
| EBITDA marža | 20.5 % | -7.2 % | 10.1 % | 1.8 % | 16.2 % | 4.5 % |
| Čistý zisk | 44 tis. € | -477 tis. € | -114 tis. € | -62 tis. € | 27 tis. € | -32 tis. € |
| Aktíva spolu | 458 tis. € | 641 tis. € | 1.27 M € | 1.05 M € | 526 tis. € | 722 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JI
Člen dozorného orgánu
JUDr. Ing. Tomáš Cibuľa, PhD., LL.M., MPH
MA
Konateľ
Mgr. Andrea Čarabová
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Michal Pišoja, MPH, LL.M.,
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Marek Šedík | Konateľ | 2021-11-01 | — |
| PhDr. Jana Ondrišová, MPH | Člen dozorného orgánu | 2021-11-01 | — |
| Mgr. Andrea Čarabová | Konateľ | 2022-01-18 | 2022-05-22 |
| Ing. Jaroslav Hazlinger | Konateľ | 2021-11-01 | 2022-10-27 |
| Ing. Jaroslav Hazlinger | Konateľ | 2021-11-01 | 2022-11-04 |
| Ing. Michal Pišoja | Člen dozorného orgánu | 2021-11-01 | 2023-10-19 |
| Josef Vágner | Konateľ | 2021-11-01 | 2022-02-01 |
| Josef Vágner | Konateľ | 2021-11-01 | 2022-01-17 |
| Mgr. Ivana Penerová, MPH | Člen dozorného orgánu | 2021-11-01 | 2025-01-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Chrenek
Kornélia Dubecká
Juraj Moravčík
Elena Vavrincová
Jozef Volf
Kornélia Dubecká
Juraj Moravčík
Elena Vavrincová
Jozef Volf
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Práčovne a čistiarne s.r.o. NitraRPO
Sídlo
Priemyselná 9
Vznik
1993-06-30 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31438890RPO
DIČ
2020406047FS
IČ DPH
SK2020406047 · aktívneFS
NACE
9610
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK2475000000000225028653FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-11-08 | Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava | Zmluva o poskytovaní služieb | 214k € |
| 2022-02-21 | Fakultná nemocnica Trenčín | Zmluva o poskytovaní služieb | 143k € |
| 2015-12-02 | Fakultná nemocnica Trnava | Rámcová dohoda o poskytovaní služieb | 140k € |
| 2016-09-30 | Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. | Zmluva o poskytovaní služieb | 137k € |
| 2022-10-25 | Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s. | Zmluva o poskytovaní služieb prania a chemického čistenia nemocničnej bielizne | 136k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Práčovne a čistiarne s.r.o. Nitra nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31438890/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31438890/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31438890", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →