AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 MONTÁŽE Trenčín a.s.

  • IČO31436714
  • DIČ2020376501
  • IČ DPHSK2020376501
  • NACE3312 · Oprava strojov

Akciová spoločnosť, registrovaná 1993, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Oprava strojov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 16.28 mil. € Zisk 716k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
16.28mil. €
↗ +20.0% YoY
EBITDA · 2025
1.31mil. €
Čistý zisk · 2025
716k €
Aktíva spolu
5.95mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6M 12M 18M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 16.28 mil. € 1.31 mil. € 716k € 5.95 mil. € RUZ závierka
2024 13.57 mil. € 1.1 mil. € 714k € 3.48 mil. € RUZ závierka
2023 8.65 mil. € 668k € 416k € 2.35 mil. € RUZ závierka
2022 8.47 mil. € 745k € 475k € 2.16 mil. € RUZ závierka
2021 5.71 mil. € 499k € 224k € 3.49 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby16.28 M €13.57 M €8.65 M €8.47 M €5.71 M €5.45 M €
EBITDA1.31 M €1.10 M €668 tis. €745 tis. €499 tis. €406 tis. €
EBITDA marža8 %8.1 %7.7 %8.8 %8.7 %7.4 %
Čistý zisk716 tis. €714 tis. €416 tis. €475 tis. €224 tis. €113 tis. €
Aktíva spolu5.95 M €3.48 M €2.35 M €2.16 M €3.49 M €2.75 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Peter Martiš
Od 2025-02-02
MK
Člen dozorného orgánu
Martin Krajčovič
Od 2025-02-02
ID
Predseda predstavenstva
Ing. Dušan Jambor
Od 2025-01-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jan Slezák Podpredseda predstavenstva 2025-01-08
Mgr. Vendula Majorová Podpredseda predstavenstva 2025-01-08
Ing. Petr Homola Člen dozorného orgánu 2023-12-05
Mgr. Jakub Kolář Člen dozorného orgánu 2020-08-13
Tomáš Kondělka Člen dozorného orgánu 2020-08-13
Ing. Dušan Jambor Predseda predstavenstva 2023-12-05 2025-02-11
Ing. Dušan Jambor Predseda predstavenstva 2023-12-05 2025-01-07
Ing. Jan Slezák Podpredseda predstavenstva 2020-11-24 2025-02-11
Ing. Jan Slezák Podpredseda predstavenstva 2020-11-24 2025-01-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milena Kolářová
od 2021-01-18
Jakub Kolář
od 2021-01-07
Tomáš Kondělka
od 2021-01-07
Vendula Majorová
od 2021-01-07
Milena Kolářová
od 2021-01-07 · do 2021-01-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MONTÁŽE Trenčín a.s.RPO
Sídlo
Bratislavská 111
Vznik
1993-05-25 · 33 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31436714RPO
DIČ
2020376501FS
IČ DPH
SK2020376501 · aktívneFS
NACE
3312 · Oprava strojov
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK1402000000005180331255FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-08-08 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu XXI/B „Podpora vytvárania pracovných miest - 3“ 11k €
2012-05-15 Technická univerzita v Košiciach, Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Zmluva o spolupráci vo výskume a vývoji v rámci spoločného výskumného pracoviska č. 1-2995-062 4 000 €
2017-05-29 Technická univerzita v Košiciach, Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií ( FBERG ) Darovacia zmluva 300 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MONTÁŽE Trenčín a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31436714/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31436714/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31436714",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →